Жирона — Мальорка — 5:3. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 17:02 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Мальорка — 5:3. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Жирона - Мальорка - 5:3. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Мальорка - 5:3. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Жирона (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 5:3 (4:1)
Голи: Давид Лопес (26), Довбик (33), Іван Мартін (37), Еррера (45), Savio (57) — В. Мурікі (4), Пратс (89), Пратс (90+5)

Попередження: Жауме Коста (31), Самуель Коста (31), M. Morlanes (33), Дані Родрігес (38), Іван Мартін (79), Настасич (90+1)

Огляд матчу Жирона — Мальорка:

Захоплюючий поєдинок між командами «Жирона» і «Мальорка» в рамках Ла Ліги У захопливому футбольному матчі між командами «Жирона» і «Мальорка» на стадіоні Estadi Municipal de Montilivi глядачі побачили справді захопливе видовище. За рахунку 4:1 у перерві та 5:3 в основний час обидві команди протягом усієї гри демонстрували свою майстерність в атаці. Початок матчу був напруженим, і перша значуща подія сталася на четвертій хвилині, коли «Мальорка» отримала право на пенальті. Ведат Мурікі вийшов на ударну позицію та впевнено забив гол, забезпечивши гостям першу перевагу. «Жирона» відреагувала на відставання, і на 26-й хвилині Давид Лопес зрівняв рахунок. Гра проходила в постійній напрузі, про що свідчив шквал жовтих карток у ворота «Мальорки». На 31-й хвилині попередження отримали Саму Коста та Жоан Коста, що призвело до того, що їхня команда опинилася в меншості. Напруга наростала, і на 33-й хвилині у ворота «Жирони» було призначено пенальті, який класно реалізував Артем Довбик. Домінування «Жирони» продовжилося, і на 37-й хвилині Ігнасі Мікель Мартін подвоїв перевагу, забивши гол.

На Мальорку чекала нелегка боротьба, але перед самою перервою Яссін Еррера завдав ще одного удару по воротах, зробивши рахунок 4:1 на користь Жирони. Другий тайм розпочався із заміни у складі Мальорки: замість Альваро Ндіайє вийшов Свен Ван Дер Гейден. Однак атакувальна майстерність «Жирони» взяла гору, і на 57-й хвилині Савіо забив чудовий гол, зробивши рахунок 5:1. Обидві команди зробили кілька замін, щоб привнести у свої склади нові сили. У «Жирони» на 75-й і 61-й хвилинах вийшли Валері та Порту відповідно, а у «Мальорки» на 78-й хвилині — Антоніо Санчес і Аріц Пратс. Зміни були зроблені з метою посилення оборони та пошуку нових варіантів атаки. У заключній стадії гри «Мальорці» вдалося відіграти два м’ячі. На 89-й хвилині Аріц Пратс забив гол, подарувавши надію своїй команді, а на останніх секундах гри він завдав ще одного удару, зробивши рахунок 5:3. У підсумку «Жирона» здобула гідну перемогу, продемонструвавши свою майстерність в атаці та вміння реалізовувати гольові моменти. Мальорці, незважаючи на боротьбу, доведеться перегрупуватися і проаналізувати свої недоліки в обороні. Захопливий поєдинок між «Жироною» та «Мальоркою» став прикладом азарту та непередбачуваності футбольної Ла Ліги. Ця гра запам’яталася вболівальникам своїми голами, інтенсивністю і тактичною боротьбою на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Жирона, Мальорка — Барселона.