Боруссія М — РБ Лейпциг — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 18:29 23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — РБ Лейпциг — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Боруссия М - РБ Лейпциг - 0:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - РБ Лейпциг - 0:1. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 0:1 (0:0)
Голи: Timo Werner (75)

Предупредження: Раум (24), Джозеф Скаллі (65)

Огляд матчу Боруссія М — РБ Лейпциг:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги монхенгладбаська «Боруссія» зустрілася з лейпцизьким «РБ» на стадіоні «Боруссія-Парк». У першому таймі обидві команди прагнули набрати три важливі очки, і це стало приводом для захопливого поєдинку. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак, незважаючи на кілька моментів, створених обома сторонами, рахунок у перерві так і залишився 0:0. Захисники обох команд діяли рішуче, припиняючи всі потенційні можливості для взяття воріт. Другий тайм розпочався з новою силою, і монхенгладбаська «Боруссія» спробувала вийти з глухого кута. Однак оборона «РБ Лейпциг» трималася стійко і продовжувала докучати супернику. У матчі було багато фолів, і на 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «РБ Лейпциг» Д. Раум. Намагаючись змінити динаміку гри, на 64-й хвилині «Боруссія Монхенгладбах» зробила дві заміни. Замість вибулих гравців у гру вступили Ж. Сібатчеу та А. Плеа. Однак «РБ Лейпциг» відреагував швидко, зробивши власну заміну на 70-й хвилині.

Ф. Карвальо замінив К. Баумгартнера, ввівши свіжі сили в півзахист. На 75-й хвилині перелом стався, і «РБ Лейпциг» вийшов уперед. На радість уболівальникам Т. Вернер переправив м’яч у сітку. Гол надав «РБ Лейпциг» упевненості у своїх силах, а монхенгладбахській «Боруссії» — впевненості у своїх силах. Під кінець часу «Боруссія Монхенгладбах» провела чергові заміни, сподіваючись відіграти відставання в рахунку. На 79-й хвилині в гру були введені Р. Райтц і К. Крамер, які надали атаці додаткового імпульсу. Однак «РБ Лейпциг» продовжував упевнено оборонятися. В останні хвилини гри «Боруссія» провела останню заміну. Дж. Скаллі замінив Ф. Нойхауса в останній спробі врятувати очко. А ось «РБ Лейпциг» на 84-й хвилині зробив дві заміни, розраховуючи довести справу до перемоги. Замість Л. Клостерманна і Н. Сейвальда в гру вступили X. Шлагер і X. Сімонс. Після фінального свистка перемога з рахунком 1:0 дісталася «РБ Лейпциг». Матч продемонстрував стійкість оборони обох команд, але в підсумку три очки дісталися «РБ Лейпциг». Монхенгладбахська «Боруссія», безсумнівно, розчарована результатом, але в наступному матчі постарається відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Боруссія М, РБ Лейпциг — Баварія.