Ман.Сіті — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-23 19:01 23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

23 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Ман.Сити - Ноттингем Форест - 2:0. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Ноттингем Форест - 2:0. Чемпионат Англии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:0 (2:0)
Голи: П. Фоден (7), Голанд (14)

Попередження: Аканджі (18), П. Гвардіола (19), Нуно Таварес (21), Сангаре (45+1), Гіббс-Вайт (46), Т. Авоні (58), Ederson (58), О. Мангала (77), Дивока Орігі (81), Гонсало Монтьєль (90+4), Гріліш (90+4).

Огляд матчу Ман.Сіті — Ноттінгем Форест:

«Манчестер Сіті» приймав «Ноттінгем Форест» на знаменитому стадіоні «Етіхад» у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Манчестер Сіті», що викликало радість уболівальників. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди з перших хвилин продемонстрували свої атакувальні якості. «Манчестер Сіті» не одразу відкрив рахунок — уже на 7-й хвилині Філ Фоден вразив ворота суперника, викликавши захват у вболівальників. Молодий талановитий півзахисник продемонстрував свою майстерність у завершенні гри та забезпечив своїй команді перевагу. Ноттінгем Форест спробував не дати супернику взяти гору, але його зусилля не увінчалися успіхом. На 14-й хвилині «Манчестер Сіті» подвоїв свою перевагу завдяки голу Ерлінга Гааланда. Норвезький нападник укотре довів свою спроможність, спокійно переправивши м’яч повз воротаря «Форест». По ходу першого тайму напруга на полі наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. Мануель Аканджі та Пеп Гвардіола, а також Нуно Таварес із «Ноттінгем Форест» отримали по жовтій картці за свої дії. Суддя, прагнучи зберегти контроль над ситуацією, вже на самому початку матчу дав про себе знати. «Ноттінгем Форест» спробував відреагувати та змінити підхід до атаки. На 39-й хвилині Таварес був замінений на Гонкало Монтіеля, бо гості шукали свіжі сили для атаки у відповідь. Однак під кінець першого тайму удача не змінилася, і в перерві між командами стався спірний момент, який вразив уболівальників обох команд. Уже через кілька секунд після початку другого тайму гравець «Манчестер Сіті» Родрі отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох.

Це рішення кардинально змінило динаміку матчу та поставило «Ноттінгем Форест» перед необхідністю відіграватися. Використовуючи свою чисельну перевагу, «Ноттінгем Форест» наполегливо домагався голу. Здавалося, що порятунок уже близько, коли на 58-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Сіті» Едерсон. Однак, незважаючи на всі зусилля, гостям не вдалося переломити хід зустрічі. Обидва менеджери здійснили тактичні зміни, щоб врятувати гру для своїх команд. Манчестер Сіті на 51-й хвилині замість Кайла Філліпса ввів у гру Жеремі Доку, сподіваючись надати атаці нового імпульсу. Ноттінгем Форест також ввів у гру Чарлі Гадсона-Одої та Ентоні Елангу замість Сержа Ор’є та Ісмаеля Сангаре на 56-й хвилині. Коли хвилини добігали кінця, Ноттінгем Форест зробив ще дві заміни, щоб спровокувати пізній ривок. На 75-й хвилині Тайво Авонії та Дівок Орігі змінили Кріса Вуда та Ола Айну. Однак їхні спроби відіграти відставання виявилися марними. У кульмінаційний момент матчу обидві сторони продовжували запекло битися. На 87-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив останню заміну, замінивши Філа Фодена, який забив гол, на Джека Гріліша. Відчуваючи, що час спливає, «Форест» став ще більше насідати. Їхня рішучість була очевидна, бо в останні хвилини гри вони отримали ще дві жовті картки: Ола Аіна і Гонкало Монтьєл були попереджені. Напружена гра завершилася перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 2:0. Уболівальники «містян» відзначили гру своєї команди, яка продемонструвала і майстерність в атаці, і стійкість в обороні, і вміння втримати перевагу, незважаючи на меншу кількість гравців. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як ще одне захопливе видовище між двома командами Прем’єр-ліги. І «Манчестер Сіті», і «Ноттінгем Форест» продемонстрували високу рішучість і майстерність, залишивши вболівальників у захваті аж до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Ман.Сіті, Ноттінгем Форест — Брентфорд.