Астон Вілла — Брайтон — 6:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 16:31 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Брайтон — 6:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Брайтон (Англія).

Астон Вилла - Брайтон - 6:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Брайтон - 6:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Астон Вілла (Англія) — Брайтон (Англія) — 6:1 (3:0)
Голи: О. Воткінс (14), О. Воткінс (21), Еступіньян (26), О. Воткінс (65), Джейкоб Ремсі (85), Дуглас Луїс (90+7) — Ансу Фаті (50)

Попередження: Дуглас Луїс (7), Дінь (32), Велбек (39), Езрі Конса (57), Ансу Фаті (72), Л. Дунк (79), К. Мітома (84), J. Дюран (90+5)

Огляд матчу Астон Вілла — Брайтон:

«Астон Вілла» показала чудовий футбол, здобувши впевнену перемогу над Брайтоном з рахунком 6:1 на «Вілла Парк» у матчі Прем’єр-ліги. Господарі поля домінували в матчі від початку і до кінця, доводячи свою міць перед пристрасною домашньою публікою. Від самого початку «Астон Вілла» продемонструвала своє прагнення нав’язати свій стиль гри. Уже на 7-й хвилині Дуглас Луїс отримав жовту картку, показавши тим самим, що команда налаштована рішуче та фізично. Однак це не завадило гостям атакувати, і на 14-й та 21-й хвилинах О. Воткінс завдав швидких ударів, вивівши «Астон Віллу» вперед на два м’ячі. На 26-й хвилині брайтонець П. Еступінан забив прикрий гол у власні ворота, збільшивши перевагу «Астон Вілли» до вражаючих 3:0 у перерві. У перерві «Брайтон» зробив кілька замін, сподіваючись переломити ситуацію на свою користь. Д. Велбек був замінений на Жоао Педро, а Е. Фергюсон вийшов замість А. Фаті. Крім того, П. Еступінан змінив Т. Лампті, що дало змогу «Брайтону» привнести в гру нові сили. Однак у другому таймі «Астон Вілла» продовжувала домінувати. Брайтон ненадовго запалив надію, забивши гол А. Фаті на 50-й хвилині. Фаті на 50-й хвилині, але «Астон Вілла» швидко погасила всі шанси на повернення. На 65-й хвилині О. Воткінс оформив хет-трик, і «Астон Вілла» знову підтвердила свою перевагу на полі. По ходу матчу напруга стала наростати, що призвело до серії жовтих карток.

За «Астон Віллу» були вилучені Е. Конса і Дж. Дюран, а за «Брайтон» — Д. Велбек, А. Фаті, Л. Данк і К. Мітома. Суддя контролював хід матчу, не даючи емоціям виплеснутися назовні. Обидві команди провели чергові заміни, намагаючись освіжити склади. У складі «Астон Вілли» з’явилися Н. Заніоло, Дж. Ремзі та Б. Камара, а в складі «Брайтона» — С. Марч, С. Адінгра і Дж. Хіншелвуд. Ці зміни внесли нову динаміку в гру, додали енергії та бадьорості на полі. У заключній стадії матчу «Астон Вілла» здобула впевнену перемогу, забивши гол Дж. Ремзі на 85-й хвилині та Дугласа Луїса на 90-й хвилині. Публіка на «Вілла Парк» вибухнула від радості, адже команда продемонструвала свою майстерність в атаці та здобула впевнену перемогу. Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості «Астон Віллі» в подальшому виступі в Прем’єр-лізі. Зіркова гра «Астон Вілли» слугує нагадуванням про її потенціал, адже вона прагне піднятися вгору по турнірній таблиці. Водночас «Брайтону» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої недоліки, щоб оговтатися від важкої поразки. Загалом матч «Астон Вілла» — «Брайтон» на «Вілла Парк» став захопливим видовищем, яке продемонструвало азарт і непередбачуваність футболу Прем’єр-ліги. Домінування «Астон Вілли» дає змогу її вболівальникам сподіватися на успіх у майбутньому, тоді як «Брайтон» прагнутиме виправити становище та відновити свою форму.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Астон Вілла, Брайтон — Ліверпуль.