Майнц — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:24 30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Майнц - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Байер - 0:3. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

Майнц (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 0:3 (0:1)
Голи: Зепп ван ден Берг (18), Грімальдо (59), Дж. Хофманн (65)

Предупредження: Джака (4), B. Gruda (75), Ріхтер (90+3)

Огляд матчу Майнц — Байєр:

Леверкузенський «Байєр» здобув впевнену перемогу в матчі Бундесліги проти «Майнца 05» із рахунком 3:0 на стадіоні MEWA ARENA. Матч продемонстрував домінування леверкузенців, які контролювали гру від початку і до кінця, не залишаючи «Майнцу» практично жодних шансів на успіх. У першому таймі леверкузенці вийшли вперед уже на 4-й хвилині завдяки голу свого гравця С. ван ден Берга. Майнц спробував відігратися, але не зміг створити значущих гольових моментів. 4-та хвилина — і гравець леверкузенців Г. Хака отримав жовту картку, але це не вплинуло на гру його команди. У другому таймі «Майнц» спробував переломити хід матчу, але його спроби швидко припинялися. На 59-й хвилині А. Грімальдо (Леверкузен) забив вирішальний гол, ще більше зміцнивши свою перевагу. Майнц спробував відігратися, зробивши заміни, але здавалося, що на кожен крок суперника у Леверкузена є відповідь. На 65-й хвилині Й. Хофманн із Леверкузена забив ще один гол, закривши всі надії на повернення «Майнца».

Протягом усього матчу обидві команди провели безліч замін, намагаючись змінити динаміку гри. На 63-й хвилині замість А. Адлі у складі леверкузенців з’явився Ф. Віртц, що додало свіжості атакувальній лінії. У «Майнца» ж в атаку вийшли Д. да Коста і Лі Чже Сун. Ближче до кінця матчу напруга наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. Гравці команди FSV Mainz 05 Е. Фернандеш, Б. Груда, М. Ріхтер і Л. Баррейро отримали жовті картки на 58-й, 75-й, 90-й і 90-й хвилинах відповідно, що свідчить про їхнє розчарування. Майнц зробив останній ривок, зробивши на останніх хвилинах ще одну заміну в надії на втішний гол. Однак леверкузенці зберегли оборону і не дозволили «Майнцу» створити нові можливості. Загалом домінування леверкузенського «Байєра» було очевидним протягом усього матчу. Майнцу насилу вдавалося зламувати оборону суперника і створювати гольові моменти. Вибудувана гра леверкузенців і клінічна гра в кінцівці забезпечили їм переконливу перемогу з рахунком 3:0, залишивши «Майнцу» привід для роздумів напередодні наступного матчу Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Майнц, Байєр — Кельн.