Фіорентина — Кальярі — 3:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-02 23:44 2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Кальярі — 3:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Кальярі (Італія).

Фиорентина - Кальяри - 3:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Кальяри - 3:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Кальярі (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: Н. Гонсалес (3), A. Доссена (21), М’Бала Нзола (90+4)

Предупредження: Дж. Інфантіно (86)

Огляд матчу Фіорентина — Кальярі:

У матчі Серії А «Фіорентина» здобула впевнену перемогу над «Кальярі» на легендарному стадіоні «Артеміо Франкі». Рахунок 2:0 у перерві заклав міцний фундамент для «Фіорентини», і вона продовжувала домінувати до самого свистка на перерву, завершивши матч переконливою перемогою з рахунком 3:0. На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість домогтися переваги в рахунку. Лише три хвилини знадобилося «Фіорентині», щоб зрівняти рахунок: Н. Гонсалес вразив ворота суперника. Господарі поля продовжували йти вперед, демонструючи свою майстерність в атаці, проте на 21-й хвилині удача «Кальярі» змінилася на гірше: А. Доссена випадково забив гол. Доссена випадково забив гол у власні ворота, подвоївши перевагу «Фіорентини». У перерві «Кальярі» було вкрай необхідно змінити динаміку гри, щоб переломити ситуацію на свою користь. Менеджер А. Дейола зробив першу заміну, випустивши на поле М. Праті на 46-й хвилині. Незабаром відбулася ще одна заміна — Е. Шомуродов замінив Г. Орістаніо, і «Кальярі» спробував привнести нову енергію в атаку. Зі свого боку, «Фіорентина» провела першу подвійну заміну на 64-й хвилині, ввівши в гру Я. Брекало і К. Коуаме для посилення креативності та вогневої потужності.

Незабаром відбулася ще одна подвійна заміна — на 64-й хвилині на поле вийшли Г. Бонавентура і Г. Інфантіно. По ходу матчу обидві команди продовжували робити заміни, намагаючись знайти свою формулу перемоги. На 65-й хвилині «Фіорентина» замінила Н. Гонсалеса на Дж. Іконе, а на 74-й хвилині «Кальярі» випустив А. Петанью замість Л. Паволетті. На 75-й хвилині обидві команди зробили додаткові зміни. У «Кальярі» замість А. Ді Пардо з’явився Г. Заппа, замість А. Оберта — П. Чацидіакос, а у «Фіорентини» замість М. Нзоли — Л. Бельтран. Заміни призвели до того, що на полі з’явилися свіжі гравці, що дало змогу створити захопливу боротьбу наприкінці матчу. На 86-й хвилині, коли матч наближався до завершення, гравець «Фіорентини» Г. Інфантіно отримав жовту картку. На останній хвилині матчу «Фіорентина» здобула заслужену перемогу з рахунком 3:0 завдяки голу М. Нзоли. Матч на стадіоні «Артеміо Франкі» продемонстрував перевагу «Фіорентини» над «Кальярі» в атаці та завершенні гри. Перемога не тільки зміцнила позиції «Фіорентини» в турнірній таблиці Серії А, а й підкреслила її здатність контролювати гру від початку і до кінця. Обидві команди продемонстрували на полі свою рішучість і конкурентоспроможність, але голи «Фіорентини» та своєчасні заміни зрештою стали вирішальними в цьому матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Фіорентина, Кальярі — Рома.