АЕК — Аякс — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:49 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Аякс (Амстердам). ... АЕК — Аякс — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Аякс (Амстердам).

АЕК - Аякс - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАЕК - Аякс - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

АЕК (Афіни) — Аякс (Амстердам) — 1:1 (0:1)
Голи: Домагой Віда (75) — Бергвейн (30)

Предупредження: Домагой Віда (40), Орбелін Пінеда (52), B. Brobbey (56), J. Šutalo (61), S. Araújo (89), N. Amrabat (90)

Огляд матчу АЕК — Аякс:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні OPAP Arena, афінський клуб АЕК і «Аякс» зіграли в напружену нічию 1:1. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд, кожна з яких боролася за перемогу. Перший тайм розпочався з пенальті, призначеного у ворота «Аякса» на 30-й хвилині. С. Бергвайн спокійно виконав штрафний удар і вивів свою команду вперед.

Однак «АЕК Афіни» швидко перебудувався і спробував відігратися. У першому таймі спалахнули бурхливі емоції, внаслідок чого на 40-й хвилині жовту картку отримав Д. Віда з «АЕК Афіни». Гра стала інтенсивною та фізичною, обидві команди боролися за контроль над серединою поля. З початком другого тайму протистояння стало ще більш гострим. Жовті картки отримали обидві команди: О. Пінеда (АЕК Афіни), Б. Броббі та Я. Сутало (Аякс) були попереджені суддею. На 67-й хвилині АЕК Афіни вирішив провести потрійну заміну, щоб привнести свіжі сили в гру. Е. Понс, Д. Сідібе і О. Пінеда замінили П. Манталоса, Л. Рота і Й. Йонссона. Зміни, схоже, далися взнаки одразу ж: афінський клуб АЕК з новою силою кинувся вперед. На 73-й хвилині «Аякс» також зробив першу заміну, замінивши Б. Броббі на К. Акпома. Гра проходила в рівній боротьбі, обидві сторони створювали можливості, але ніяк не могли забити. Однак на 75-й хвилині АЕК Афіни зумів зрівняти рахунок завдяки чудовому голу Д. Віди. Вболівальники господарів сколихнулися від радості, адже їхня команда нарешті знайшла довгоочікуваний перелом. Коли матч добіг кінця, обидві команди зробили чергові заміни, щоб ще більше змінити динаміку гри. АЕК Афіни випустив на поле Е. Хаджсафі, Н. Еліассона і М. Гачіновіча, а Аякс ввів у гру К. Форбса, А. ван Аксель Донгена, Б. Тахіровіча і Б. ван ден Бумена. На останніх хвилинах матчу АЕК Афіни видалив із поля ще двох гравців. С. Араужо і Н. Амрабат отримали попередження від судді, що ще більше загострило обстановку на стадіоні. Коли пролунав фінальний свисток, обидві команди були змушені задовольнятися наполегливою нічиєю 1:1. Матч продемонстрував вражаючу майстерність і цілеспрямованість афінського клубу АЕК і «Аякса». Вболівальники з нетерпінням чекали матчу-відповіді, який мав стати ще одним захопливим поєдинком у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — АЕК, Брайтон — Аякс.