Кадіс — Жирона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 17:08 7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Жирона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Кадис - Жирона - 0:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Жирона - 0:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Кадіс (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Алекс Гарсія (59)

Попередження: Рубен Алькарас (2), Алекс Гарсія (4), Еррера (45+4)

Огляд матчу Кадіс — Жирона:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья» «Кадіс» зустрівся з «Жироною». На початку гри обидві команди дотримувалися оборонної тактики, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Однак у другому таймі події змінилися, і «Жирона» здобула перемогу над суперником із рахунком 1:0. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, і вже незабаром було показано першу жовту картку. Уже на 2-й хвилині гравець «Кадіса» Р. Алькарас отримав попередження від судді. Лише через дві хвилини жовту картку отримав і гравець «Жирони» А. Гарсія. На жаль для «Кадіса», його проблеми посилилися на 10-й хвилині, коли за пряму червону картку був вилучений Д. Мачіс. На Кадіса, який залишився вдесятьох, чекала нелегка битва з одинадцятим складом «Жирони». Під час гри напруга наростала, і на 45-й хвилині гравець «Жирони» Ю. Еррера отримав жовту картку. Тільки після години гри «Жирона» нарешті вийшла вперед. Гол А. Гарсії на 59-й хвилині залишив беззахисною оборону «Кадіса» і забезпечив «Жироні» заслужену перевагу. Потім обидві команди зробили кілька замін, щоб вивести на поле свіжі сили.

На 62-й хвилині М. Гутьєррес із «Жирони» замінив П. Торре, а незабаром після цього Г. Ескаланте з «Кадіса» замінив Р. Куаме на 66-й хвилині. Кадіс продовжив заміну: на 67-й хвилині І. Карселен замінив Лукаса Піреса. Жирона також провела низку замін: на 72-й хвилині А. Довбик замінив К. Стуані. На 72-й хвилині відбулися ще дві заміни: Савіо замінив Валері. У складі «Кадіса» також відбулися зміни: на 74-й хвилині замість С. Гвардіоли з’явився М. Гомес. У заключній стадії матчу обидві команди робили відчайдушні спроби домогтися переваги. На 79-й хвилині Кадіс ввів у гру К. Рамоса замість А. Негредо і Х. Мере замість Р. Собріно. Жирона відповіла четвертою та п’ятою замінами на 88-й хвилині: Й. Еррера був замінений на І. Кебе, а І. Мартін вийшов замість Хуанпе. Ближче до кінця гри І. Кебе отримав жовту картку на 90-й хвилині, що підкреслює напругу, яка зберігалася до фінального свистка. У підсумку «Жирона» здобула важку перемогу над «Кадісом» з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність і цілеспрямованість протягом усієї гри, але, зрештою, саме вміння «Жирони» використати свої можливості стало вирішальним фактором. Цей матч Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья» запам’ятається як напружена боротьба двох самовідданих команд, у якій «Жирона» здобула перемогу, забивши лише один гол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Кадіс, Жирона — Альмерія.