Бернлі — Челсі — 1:4. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:59 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Челсі — 1:4. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Челсі (Лондон).

Бернли - Челси - 1:4. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Челси - 1:4. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Бернлі (Англія) — Челсі (Лондон) — 1:4 (1:1)
Голи: В. Одоберт (15) — A. Аль-Дахіл (42), Палмер (49), Стерлінг (65), Н. Джексон (75)

Предупредження: Марк Кукурелла (26), Фернандес (27), Каллен (30), В. Одоберт (38), Т. Сілва (45+2), М. Кайседо (74)

Огляд матчу Бернлі — Челсі:

«Бернлі» та «Челсі» зустрілися в захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Турф Мур». Обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Матч вийшов захопливим, у перерві рахунок був 1:1, але в другому таймі домінував «Челсі», який у підсумку здобув перемогу з рахунком 4:1. Початок матчу пройшов у напруженій атмосфері, і перший гол був забитий не відразу. На 15-й хвилині гравець «Бернлі» В. Одоберт влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак «Челсі» швидко відреагував на це: на 26-й хвилині жовту картку отримав М. Кукурелла, а ще за хвилину попередження отримав Е. Фернандес. У першому таймі жовті картки продовжували пред’являтися: їх отримали Дж. Каллен із «Бернлі» та В. Одоберт, який уже забив гол. Але перед самою перервою «Челсі» спіткала прикра невдача: на 42-й хвилині А. Аль Дахіл забив власний гол, і рахунок зрівнявся — 1:1. Розчарування «синіх» продовжилося: Т. Сільва та М. Почеттіно також отримали попередження до свистка на перерву. Другий тайм розпочався із замін у складах обох команд. Бернлі замінив А. Аль Дахіла на Д. О’Ши, прагнучи зміцнити оборону, а Челсі — А. Брою на Н. Джексона, щоб посилити атаку.

На 49-й хвилині Челсі було призначено пенальті, який точно реалізував К. Палмер, вперше за матч вивівши свою команду вперед. У відповідь на це «Бернлі» здійснив три одночасні заміни: Вітіньо, М. Трезор Ндайішіміє і Дж. Каллен, намагаючись повернути контроль над грою. Однак «Челсі» продовжував домінувати в матчі. На 65-й хвилині Р. Стерлінг добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу своєї команди та вивівши її в лідери. За рахунку 3:1 гравець «Челсі» М. Кайседо отримав жовту картку на 74-й хвилині за грубе порушення правил, а на 75-й хвилині Н. Джексон забив сенсаційний гол. Джексон забив сенсаційний гол, ще більше збільшивши перевагу своєї команди. Бернлі зробив п’яту й останню заміну, замінивши Й. Брууна Ларсена на В. Одоберта, але було вже пізно рятувати матч. В останні хвилини гри «Челсі» зробив ще три заміни: Р. Стерлінг замінив М. Муму. Стерлінг замінив М. Мудрика, К. Палмер був замінений на І. Маатсена, а К. Палмер — на І. Маатсена. Ці зміни дозволили «Челсі» зберегти свою перевагу до фінального свистка і здобути переконливу перемогу з рахунком 4:1. Матч між командами «Бернлі» та «Челсі» продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Незважаючи на те, що в першому таймі «Бернлі» наполегливо бився і вийшов уперед, саме перевага «Челсі» в другому таймі забезпечила їм перемогу. Перемога підняла настрій «Челсі», вивела їх на вищі позиції в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і дала вболівальникам привід для радості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Бернлі, Челсі — Арсенал.