Атлетіко — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 19:15 8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Атлетико - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 2:1 (1:0)
Голи: Семюел Ліно (22), Грізманн (89) — М. Оярзабаль (73)

Попередження: Робін Ле Норманд (15), Коке (48), Траоре (86), Карлос Фернандес (87), Хаві Галан (90+7), Грізманн (90+6)

Огляд матчу Атлетіко — Реал С-дад:

У напруженому і насиченому подіями матчі «Атлетіко Мадрид» здобув перемогу над «Реал Сосьєдадом» з рахунком 2:1 у Ла Лізі. Матч проходив на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» і пройшов у напруженій атмосфері для обох команд. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували прагнення домогтися переваги в рахунку. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» Р. Ле Норманд, що свідчить про запеклий характер гри. Однак на 22-й хвилині «Атлетіко Мадрид» вдалося розкрити оборону суперника, і С. Ліно забив гол, виведячи з гри. Ліно забив гол, вивівши свою команду в лідери. З початком другого тайму напруга в матчі не слабшала. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Коке, що ще більше підкреслило змагальний характер гри. Першу заміну «Реал Сосьєдад» зробив на 65-й хвилині, коли Р. Ле Норманд був замінений на Х. Пачеко. Незабаром після цього М. Меріно був замінений на А. Захаряна, а Т. Кубо був замінений на К. Фернандеса. На 72-й хвилині «Атлетіко Мадрид» також здійснив зміни у складі: замість Р. Рікельме вийшов М. Льоренте. Незабаром після цього Р. де Пауль змінив С. Нігеса, продемонструвавши прагнення обох команд змінити динаміку матчу.

На 73-й хвилині «Реал Сосьєдад» домігся перелому, коли М. Оярсабаль забив надважливий гол, поставивши крапку в захопливому фіналі. Коли час пішов на спад, «Атлетіко Мадрид» зробив дві заміни поспіль. С. Ліно був замінений на Х. Галана, а на 79-й хвилині К. Аспілікуета замінив С. Савича. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» Х. Траоре, що ще більше посилило напруженість гри. Заключні хвилини матчу були сповнені драматизмом і хвилюванням. На 89-й хвилині у ворота «Атлетіко Мадрид» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду домогтися перемоги. А. Грізманн, вийшовши вперед, спокійно реалізував пенальті і знову вивів свою команду вперед. «Реал Сосьєдад» зробив останні заміни: М. Оярсабаль замінив У. Садіка, а А. Барренексеа — Андре Сілву. На останніх хвилинах матчу напруга зросла, оскільки А. Грізманн і Х. Галан отримали жовті картки. Однак «Атлетіко Мадрид» зумів утримати перевагу в один м’яч і здобути важку перемогу над «Реал Сосьєдадом». Цей матч став підтвердженням конкурентоспроможності та майстерності обох команд Ла Ліги. На стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» розгорнулася захоплива боротьба, яка тримала вболівальників у напрузі. Тріумф «Атлетіко Мадрид» продемонстрував стійкість і вміння користуватися вирішальними моментами, зміцнивши своє становище в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Атлетіко, Реал С-дад — Мальорка.