Ісландія — Люксембург — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:39 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Люксембургу. Исландия ... Ісландія — Люксембург — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Люксембургу.

Исландия - Люксембург - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИсландия - Люксембург - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ісландія — Люксембург — 1:1 (1:0)
Голи: O. Óskarsson (23) — Г. Родрігес (46)

Попередження: E. Махмутович (21), A. Curci (44), C. Мартінс Перейра (64), S. I. Ingason (66), K. Finnsson (75), Шано (82), Ентоні Моріс (90+4)

Огляд матчу Ісландія — Люксембург:

Нещодавно в рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи відбувся довгоочікуваний футбольний матч між збірними Ісландії та Люксембургу. Гра проходила на стадіоні Laugardalsvöllur і стала свідком напруженої боротьби між двома командами. Підсумковий рахунок матчу виявився нічийним, обидві команди забили по одному голу. Перша половина матчу почалася з напруженої боротьби обох команд. Уже на 21-й хвилині гравець збірної Люксембургу Е. Махмутович отримав жовту картку, що свідчить про агресивний характер гри. Однак саме Ісландії вдалося першою вийти з глухого кута, коли О. Оскарссон забив гол на 23-й хвилині. По ходу першого тайму напруга продовжувала наростати, і на 44-й хвилині люксембуржцю А. Курсі було показано ще одну жовту картку. Одразу після перерви Люксембург здійснив дві швидкі заміни, замінивши на 46-й хвилині А. Курчі на Г. Родрігеса і Е. Дзоговича на Л. Янса. Тактичні зміни Люксембургу виявилися ефективними, коли Г. Родрігес влучив у сітку воріт, зрівнявши рахунок. У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу за перевагу. На 61-й хвилині Люксембург зробив третю заміну, замінивши В. Тілля на М. Олесена.

У міру загострення гри на 64-й хвилині жовту картку за Люксембург отримав К. Мартінс Перейра, а незабаром жовту картку за Ісландію отримав С. І. Інгасон на 66-й хвилині. У відповідь на загострення гри Ісландія провела серію замін на 70-й хвилині, ввівши в гру В. Т. Віллумссона, Й. Торстейнссона та І. Йоганнессона. Тим часом Люксембург зробив четверту заміну: на 85-й хвилині М. Шано замінив О. Тілля. Ісландія також зробила заміну, випустивши А. Сігурдссона замість М. Андерсона. У міру наближення свистка на перерву напруга на полі продовжувала наростати. На 75-й хвилині жовту картку за Ісландію отримав К. Фіннссон, а на 82-й хвилині жовту картку за Люксембург отримав М. Шано. В останні хвилини матчу Люксембург зробив останню заміну, замінивши А. Моріса на Міку Пінто на 85-й хвилині. Гра закінчилася ще однією жовтою карткою, цього разу А. Морісу (Люксембург) на 90-й хвилині. Незважаючи на напружену боротьбу впродовж усього матчу, у другому таймі обидві команди так і не змогли вийти з глухого кута, у підсумку зупинившись на нічиїй 1:1. Цей матч продемонстрував змагальний характер футболу, обидві команди проявили на полі свій талант і рішучість. І Ісландія, і Люксембург наполегливо билися, але в підсумку жодна з команд не змогла домогтися перемоги. У результаті нічиєї обом командам належить ще багато роботи в боротьбі за вихід на Чемпіонат Європи. Вболівальники, безсумнівно, очікують нових захопливих матчів під час кваліфікаційних раундів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ісландія — Ліхтенштейн, Люксембург — Словаччина.