Люксембург — Словаччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 23:44 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Словаччини. Люксембург ... Люксембург — Словаччина — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Люксембургу та Збірна Словаччини.

Люксембург - Словакия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛюксембург - Словакия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Люксембург — Словаччина — 0:1 (0:0)
Голи: D. Duris (77)

Попередження: Тілль (26), L. Jans (27), Пекарік (29), L. Holtz (70), Сінані (74), Боженік (80), Т. Суслов (90), P. Hrosovsky (90+1), M. Олесен (90+4)

Огляд матчу Люксембург — Словаччина:

У напруженому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи на стадіоні «Стад де Люксембург» у захоплюючій боротьбі зустрілися збірні Люксембургу та Словаччини. Обидві команди прагнули перемоги, тому матч від самого початку обіцяв бути захопливим. На початку гри обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність, що призвело до напруженої боротьби в першому таймі. Оскільки жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, рахунок у перерві залишився 0:0. У другому таймі напруга на полі зросла ще більше. На 26-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Люксембургу В. Тілль, а на 27-й хвилині — Л. Янс, також представник Люксембургу. Невдовзі після цього словак П. Пекарик отримав жовту картку на 29-й хвилині. Намагаючись змінити динаміку гри, словаки зробили дві вирішальні заміни на 63-й хвилині, замінивши Р. Полієвку на Р. Бозе. Полієвку на Р. Бозеніка і ввівши І. Шранца замість Д. Дюріша. У міру того, як час минав, напруга на полі наростала, і на 70-й хвилині до числа гравців, які отримали жовту картку, приєднався люксембуржець Л. Хольтц. Через кілька хвилин на 74-й хвилині жовту картку отримав Д. Сінані, який також представляє Люксембург.

Під кінець часу Словаччина зробила ривок на 77-й хвилині, коли Д. Дюріш забив важливий гол, вивівши свою команду вперед і викликавши захоплення словацьких уболівальників. Однак їхня радість була недовгою, бо на 80-й хвилині Р. Бозенік отримав жовту картку. Обидві команди продовжували боротися до самого кінця, і на 88-й хвилині Словаччина зробила заміну, випустивши О. Дуду замість П. Гросовського, а Люксембург зробив дві заміни. Л. Янс був замінений на Д. Карлсона, а В. Тілль — на А. Курчі. Коли годинник пробив 90 хвилин, напруга в грі стала наростати, що призвело до шквалу жовтих карток. Словаки Т. Суслов і П. Хросовський, а також люксембуржець М. Олесен отримали попередження від судді. В останні хвилини матчу словаки зробили останню заміну, замінивши Н. Гьомбера на П. Пепе. Гьомбера на П. Пекарика. У підсумку матч завершився з рахунком 0:1 на користь Словаччини. Ця гра продемонструвала дух суперництва і талант учасників відбіркового турніру Чемпіонату Європи і змусила вболівальників з нетерпінням чекати майбутніх матчів. Перемогою Словаччина зробила важливий крок уперед у своєму прагненні забезпечити собі місце на турнірі, а Люксембург прагнутиме відігратися і здобути перемогу в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Боснія, Словаччина — Ісландія.