Сан-Марино — Данія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:44 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Данії. Сан-Марино ... Сан-Марино — Данія — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сан-Марино та Збірна Данії.

Сан-Марино - Дания - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСан-Марино - Дания - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сан-Марино — Данія — 1:2 (0:1)
Голи: Алессандро Голінуччі (61) — Р. Хойлунд (42), Юссуф Поульсен (70)

Предупредження: Йоахім Андерсен (65), Р. Хойлунд (70), F. Fabbri (70), L. Capicchioni (83), R. Ді Майо (88)

Огляд матчу Сан-Марино — Данія:

У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Сан-Марино приймало Данію на стадіоні «Олімпіко ді Серравалле». Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу, але в підсумку саме клінічна гра Данії стала вирішальним фактором. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували рішучість і стійкість. Сан-Марино намагалися створити труднощі данцям, але якість гри Данії була на висоті. На 42-й хвилині датчанин Р. Хойлунд ударом з близької відстані відкрив рахунок. Рахунок у перерві став 0:1 на користь гостей. На початку другого тайму Сан-Марино зробило кілька швидких замін, щоб надати команді нових сил. А. Д’Аддаріо і М. Баттістіні були введені в гру на 55-й хвилині в надії змінити ситуацію. І це принесло свої плоди: на 61-й хвилині А. Голінуччі, який продемонстрував чудове самовладання перед воротами, зрівняв рахунок. Однак Данія відповіла практично миттєво.

На 70-й хвилині Ю. Поульсен унаслідок добре відпрацьованої командної комбінації відновив перевагу Данії та зберіг контроль над ходом матчу. Рахунок став 1:2 на користь Данії. Під час матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і підтримати темп. У Сан-Марино на 74-й і 75-й хвилинах з’явилися М. Чеволі та Л. Лаццарі відповідно. Данія також зробила зміни: Й. Ліндстром, М. Дарамі та Е. Джелерт замінили Й. Ліндстрома, М. Дарамі та Е. Джелерта на 62-й хвилині. Інтенсивність гри призвела до шквалу жовтих карток. На 65-й хвилині попередження отримав данець Й. Андерсен. Андерсен, а на 70-й хвилині — Ф. Фаббрі із Сан-Марино. На 70-й хвилині був вилучений і гравець данської команди Р. Хойлунд. Коли гра вступила в завершальну фазу, Сан-Марино намагалося знайти можливість зрівняти рахунок, а Данія продовжувала впевнено оборонятися. На 88-й хвилині Сан-Марино зробило останню заміну: Ф. Фаббрі був замінений на С. Франчіозі. На 88-й хвилині жовту картку отримав Р. Ді Майо (Сан-Марино). Данія зробила дві пізні заміни, щоб довести матч до кінця: на 90-й хвилині М. Єнсен замінив Р. Хойлунда, а Й. Маеле — Р. Крістенсена. Крістенсена. Наприкінці матчу гравець збірної Сан-Марино М. Мулароні також отримав попередження. У підсумку Данія втримала свою перевагу і здобула важку перемогу над командою Сан-Марино з рахунком 2:1. Перемога данської команди у фіналі стала вирішальним фактором у матчі. Ця перемога дасть Данії поштовх у її кваліфікаційній кампанії на Євро, а Сан-Марино може пишатися своїм бойовим духом, незважаючи на поразку. Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть майбутніх матчів, продовжуючи прагнути до європейської слави.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Казахстан — Сан-Марино, Данія — Словенія.