Металіст 1925 — Кривбас — 1:3. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-20 20:58 20 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Кривбас — 1:3. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

20 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Кривбас (Кривий Ріг).

Металлист 1925 - Кривбасс - 1:3. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Кривбасс - 1:3. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:3 (1:2)
Голи: B. Вачіберадзе (39) — Задерака (3), Олег Кожушко (32), Задерака (68)

Попередження: Борячук (25), В. Дмитренко (42), D. Bizimana (45+1)

Огляд матчу Металіст 1925 — Кривбас:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лівий берег» харківський «Металіст 1925» приймав «Кривбас КР». Незважаючи на всі зусилля харківського «Металіста 1925», обидві команди продемонстрували високу майстерність і цілеспрямованість, але перемогу здобув «Кривбас» із рахунком 3:1. Перший тайм розпочався з раннього голу гравця «Кривбасу» М. Задераки на 3-й хвилині, і його команда отримала перевагу на табло. «Металіст 1925 Харків» швидко спробував відігратися, але його зусилля були припинені, коли на 25-й хвилині жовту картку отримав А. Борячук. На 32-й хвилині О. Кожушко з КР «Кривбас» збільшив рахунок, але харківський «Металіст 1925» не відступив і на 39-й хвилині зусиллями Б. Вачиберадзе забив свій гол. Це повернуло їх у гру і підвищило впевненість у своїх силах. На жаль, незадовго до перерви В. Дмитренко отримав жовту картку за харківський «Металіст 1925», що ще більше ускладнило завдання його команди. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Кривбасу» — на 46-й хвилині Д. Бізімана змінив В. Семутюк.

Стратегічні зміни зробив і харківський «Металіст 1925», випустивши на поле Ю. Мартинюка та Д. Ю. Юрченко. Мартинюка та Д. Юсова на 59-й хвилині. Однак «Кривбас» виявив стійкість, і на 68-й хвилині М. Задерака завдав ще одного удару по воротах, збільшивши свою перевагу. По ходу матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. На 79-й хвилині у складі харківського «Металіста 1925» з’явилися Р. Русин і Арі Моура, сподіваючись створити більше можливостей для гри попереду. Однак «Кривбас» виявився міцним горішком, і його захисники не здригнулися. На 80-й хвилині харківський «Металіст 1925» зробив останню заміну — М. Фарина замінив Д. Капінуса. На 90-й хвилині матч закінчився жовтою карткою для «Кривбасу», який залишився захищати свою перевагу. Незважаючи на наполегливі спроби харківського «Металіста 1925», «Кривбас» здобув перемогу з рахунком 3:1. Обидві команди продемонстрували високу майстерність, цілеспрямованість і командну роботу впродовж усього матчу, що зробило його захоплюючим видовищем для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Металіст 1925, Кривбас — Дніпро-1.