Ман.Сіті — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 19:05 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Брайтон (Англія).

Ман.Сити - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Брайтон (Англія) — 2:1 (2:0)
Голи: Х. Альварес (7), Голанд (19) — Ансу Фаті (73)

Попередження: Марч (36), Родрі (38), Аканджі (63), Ігор Хуліо (64)

Огляд матчу Ман.Сіті — Брайтон:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» приймав «Брайтон». Обидві команди прагнули набрати всі три очки, і матч обіцяв бути захопливим. Господарям вдалося здобути перемогу, але не без драматизму: підсумковий рахунок 2:1 на користь «Манчестер Сіті». На початку матчу «Манчестер Сіті» домінував на полі та створив кілька перших моментів. Але вже на 7-й хвилині Х. Альварес забив фантастичний гол і вивів свою команду вперед. Стадіон «Етіхад» вибухнув радістю — господарі святкували свою перевагу. Однак «Брайтон» не став опускати руки. На 16-й хвилині вони зробили заміну, випустивши замість Е. Фергюсона Д. Велбека. Заміна, схоже, пішла на користь команді, оскільки вона стала виглядати більш грізно в атаці. Але оборона «Манчестер Сіті» трималася впевнено, не даючи «Брайтону» жодного шансу. На 19-й хвилині «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу за рахунок чудового голу Е. Хааланда. Норвезький нападник продемонстрував свою майстерність на завершення гри, коли ударом з близької відстані вразив ворота суперника. У цей момент господарі поля, здавалося, повністю контролювали хід матчу. По ходу першого тайму обидві команди демонстрували свої атакувальні здібності, що призвело до кількох гострих моментів. На 36-й хвилині С. Марч отримав жовту картку за «Брайтон», а ще через дві хвилини Родрі з «Манчестер Сіті» отримав попередження.

Другий тайм розпочався з того, що «Брайтон» здійснив дві заміни: вийшли Дж. Мілнер і Дж. Ці заміни надали грі команди нових сил, і вона стала прагнути до перемоги. Манчестер Сіті, навпаки, довелося зіткнутися з дисциплінарними порушеннями: на 63-й хвилині жовту картку отримав М. Аканджі. Цікавий поворот подій стався на 66-й хвилині, коли Брайтон зробив подвійну заміну, випустивши К. Балеба і Б. Гілмора. Гілмора. Заміна принесла свої плоди: на 73-й хвилині А. Фаті вразив ворота суперника, скоротивши відставання «Брайтона» в рахунку. У відповідь на це «Манчестер Сіті» зробив дві заміни, випустивши на 75-й хвилині Дж. Стоунза і Р. Діаса. Вони хотіли зміцнити оборону й утримати невелику перевагу. Однак напруга зросла, коли на 84-й хвилині Дж. Гріліш отримав жовту картку, що погіршило становище «Манчестер Сіті». В останні хвилини матчу «Брайтон» кинув усі сили на боротьбу із суперником, прагнучи зрівняти рахунок. На 90-й хвилині вони зробили останню заміну, замінивши С. Марча на Я. П. ван Хеке. Однак події набули драматичного повороту, коли А. Фаті отримав жовту картку за гру рукою у «Брайтона». Незабаром після цього гравець «Манчестер Сіті» М. Аканджі отримав другу жовту картку в матчі, що призвело до червоної картки. Попри всі зусилля «Брайтона», «Манчестер Сіті» зумів вистояти і здобути перемогу. Обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість, що зробило матч захопливим для вболівальників. Перемога дозволила «Манчестер Сіті» продовжити боротьбу за титул чемпіона Прем’єр-ліги, а «Брайтон» залишився розчарованим, але гордим за свій виступ.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Ман.Сіті, Брайтон — Фулхем.