Сельта — Атлетіко — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 23:56 21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Атлетіко — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Атлетіко (Мадрид).

Сельта - Атлетико - 0:3. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Атлетико - 0:3. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Сельта (Віго) — Атлетіко (Мадрид) — 0:3 (0:1)
Голи: Грізманн (29), Грізманн (64), Грізманн (70)

Попередження: Мінгеза (30), C. Starfelt (52), Ньігес (54)

Огляд матчу Сельта — Атлетіко:

Атлетіко Мадрид продемонстрував свою перевагу, здобувши переконливу перемогу над Сельтою Віго з рахунком 3:0 у матчі Ла Ліги, що проходив на стадіоні «Абанка-Балаідос». Незважаючи на рахунок, матч був насичений напруженими моментами і кількома ключовими подіями, які в підсумку визначили результат гри. Перший помітний епізод стався на 25-й хвилині, коли півзахисник «Сельти Віго» І. Вільяр отримав червону картку, що поставило його команду в невигідне становище, адже вона одразу ж залишилася вдесятьох. Це змусило «Сельту Віго» перебудуватися і внести відповідні корективи в тактику гри. У відповідь на це «Сельта Віго» зробила першу заміну на 28-й хвилині, випустивши замість В. Гуаїти К. Васкеса. Незабаром після цього «Атлетіко» було призначено пенальті на 29-й хвилині, і А. Грізманн реалізував його, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу 1:0 перед перервою. Цей гол додав упевненості гравцям «Атлетіко Мадрид» і посилив тиск на і без того слабку команду «Сельта Віго». У другому таймі матч продовжився, і обидві команди продемонстрували шалене прагнення домогтися позитивного результату. Інтенсивність гри відбилася у великій кількості жовтих карток, розданих арбітром. На 30-й хвилині попередження отримав гравець «Сельта Віго» О. Мінгеза, а на 54-й хвилині — гравець «Атлетіко Мадрид» С. Нігес. На 46-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив дві заміни: С. Ліно замінив Н. Моліну, а П. Барріос вийшов замість Р. Рікельме.

На ці зміни, спрямовані на освіження складу та збереження переваги над «Сельтою Віго», «Сельта Віго» відповіла своїми замінами: на 61-й хвилині І. Аспас замінив А. Дувікаса, а Ф. Бельтран — Х. Сотело. Сотело. Однак, незважаючи на їхні зусилля, «Атлетіко Мадрид» продовжував диктувати свою гру та збільшувати перевагу. На 64-й хвилині А. Грізманн забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Атлетіко Мадрид» до 2:0. Французький нападник продемонстрував свої здібності до завершення гри, створюючи постійну загрозу обороні «Сельти Віго» впродовж усього матчу. На 70-й хвилині «Атлетіко Мадрид» ще більше зміцнив свою перемогу, коли А. Грізманн завершив свій хет-трик ще одним красивим ударом. Цей гол не лише забезпечив перемогу «Атлетіко», а й підкреслив виняткову форму Грізманна в цей день. Наприкінці матчу, коли здавалося, що перемога вже не буде досягнута, обидві команди провели чергові заміни. На 57-й хвилині у складі «Атлетіко» замість А. Корреа вийшов М. Льоренте, а замість С. Нігеса — Р. де Поль, тоді як у складі «Сельти Віго» замість М. Родрігеса з’явився Й. С. Ларсен, а на 81-й хвилині — Л. де ла Торре замість К. Дотора. Останні хвилини матчу були відзначені серією жовтих карток, причому гравець «Атлетіко» Р. Рікельме на 87-й хвилині, а потім М. Родрігес на 88-й хвилині. Загалом «Атлетіко Мадрид» показав відмінну гру, використавши свою чисельну перевагу і здобувши впевнену перемогу над «Сельтою Віго» з рахунком 3:0. Матч продемонстрував злагодженість дій команди, її вміння досягати поставлених цілей і контролювати хід гри, незважаючи на всі зусилля суперника. У результаті «Атлетіко Мадрид» ще більше зміцнив свої позиції серед головних претендентів на перемогу в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Сельта, Атлетіко — Алавес.