РБ Лейпциг — Црвена Звезда — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 23:55 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Црвена ... РБ Лейпциг — Црвена Звезда — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Црвена Звезда (Белград).

РБ Лейпциг - Црвена Звезда - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Црвена Звезда - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

РБ Лейпциг (Німеччина) — Црвена Звезда (Белград) — 3:1 (1:0)
Голи: Раум (12), Хаві Сімонс (59), Д. Олмо (84) — Марко Стаменік (70)

Попередження: Хенрікс (28), Марко Стаменік (34), Родич (45+3), Hwang In-Beom (46), N. Djiga (71)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Црвена Звезда:

«РБ Лейпциг» здобув впевнену перемогу над ФК «Црвена Звезда» в матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ред Булл Арена». Матч залишався напруженим протягом усього часу, і в підсумку «РБ Лейпциг» здобув перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу пройшов у спокійному темпі, і «РБ Лейпциг» не змусив себе чекати. Уже на 12-й хвилині лівий захисник Д. Раум, забивши фантастичний гол, вивів свою команду вперед. Ця рання перевага задала тон домінуючій грі «Лейпцига». По ходу матчу обидві команди демонстрували вражаючу рішучість, що призвело до отримання кількох жовтих карток. На 28-й хвилині попередження отримав гравець «РБ Лейпциг» Б. Хенріхс, а на 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Црвени Звезди» М. Стаменіч. Напруга гри була відчутною, обидві сторони вели запеклу боротьбу за контроль, а в останні хвилини першого тайму не обійшлося без чергових жовтих карток. На 45-й хвилині попередження отримали гравці ФК «Црвена Звезда» М. Родіч і М. Стаменіч, і команди з почуттям розчарування пішли на перерву. Перерва, схоже, омолодила обидві команди, про що свідчить негайна заміна, проведена ФК «Црвена Звезда» на 46-й хвилині. П. Олаїнка замінив О. Букарі, і сербська команда спробувала змінити динаміку гри. Однак їхній ентузіазм швидко зійшов нанівець, бо вже за дві хвилини Хван Ін Беом отримав жовту картку.

На 58-й хвилині «РБ Лейпциг» також зробив заміну: Е. Форсберг змінив К. Баумгартнера. Німецька команда прагнула зміцнити свої позиції в матчі за рахунок свіжих сил. Тут же відбулася ще одна заміна — Б. Хенріхс був замінений на Л. Клостерманна. Другий гол «РБ Лейпциг» забив на 59-й хвилині, коли X. Сімонс влучив у сітку воріт, ще більше зміцнивши свою перевагу. Сербська команда відповіла на 70-й хвилині, коли М. Стаменіч забив гол, подарувавши «Црвені Звезді» проблиск надії. Однак їхні надії були швидко розвіяні, коли Н. Джига отримав жовту картку на 71-й хвилині. РБ Лейпциг" продовжував володіти ініціативою, і на 75-й хвилині замість X. Сімонса вийшов Д. Ольмо, що посилило атакувальний потенціал команди. Ближче до фіналу обидві команди зробили додаткові заміни. На 81-й хвилині ФК «Црвена Звезда» ввів у гру А. Катаї замість М. Стаменіча, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Тим часом «РБ Лейпциг» вирішив замінити Ю. Поульсена на Т. Вернера, а Л. Опенду на Б. Сеско на 82-й хвилині. Перемогу «РБ Лейпциг» оформив на 84-й хвилині, коли Д. Ольмо забив чудовий гол, закріпивши перевагу своєї команди над «Црвеною Звездою». Результат залишив сербську команду розчарованою, а «РБ Лейпциг» відсвяткував заслужений тріумф. Цей матч продемонстрував майстерність, рішучість і тактичну майстерність «РБ Лейпциг». Злагоджена гра «РБ Лейпциг» у підсумку перевершила гру «Црвени Звезди», забезпечивши їм надважливу перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Црвена Звезда — РБ Лейпциг, Црвена Звезда — РБ Лейпциг.