Мельде — Хеккен — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:37 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Хеккен (Швеція). ... Мельде — Хеккен — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Хеккен (Швеція).

Мельде - Хеккен - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМельде - Хеккен - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Мельде (Норвегія) — Хеккен (Швеція) — 5:1 (3:1)
Голи: F. Gulbrandsen (6), M. Eikrem (27), Emil Breivik (30), M. Eikrem (55), M. Bjornbak (90+3) — M. Сонко (21)

Попередження: M. Eikrem (45+2)

Огляд матчу Мельде — Хеккен:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Акер Стадіон» «Мольде» приймав «БК Гакен», що спричинило шквал голів і деякі тактичні зміни з боку обох команд. У перерві рахунок був 3:1 на користь «Мольде», а наприкінці тайму — 5:1, що стало переконливою перемогою господарів поля. Початок матчу ознаменувався тим, що «Мольде» вийшов уперед уже на 6-й хвилині, коли Ф. Гулбрандсен вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. Однак «БК Хакен» швидко відреагував, і на 21-й хвилині М. Л. Сонко зрівняв рахунок, змусивши домашніх уболівальників замовкнути. На 27-й хвилині «Мольде» знову продемонстрував свою майстерність в атаці, і М. В. Ейкрем знову вивів свою команду вперед. Гол додав впевненості «Мольде», і вже за три хвилини команда збільшила свою перевагу завдяки удару Е. Брейвіка на 30-й хвилині. На 41-й хвилині «БК Хакен» зробив першу заміну в матчі: С. Густафсон вийшов замість А. Ромео, намагаючись змінити свою удачу. Перед самою перервою гравець «Мольде» М. В. Ейкрем отримав жовту картку, додавши у свою гру елемент обережності. З початком другого тайму «БК Хакен» зробив другу заміну, випустивши замість І. Абдулразака С. Сандберга, сподіваючись повернутися в гру.

На 54-й хвилині гостям здалося, що вони знайшли порятунок, коли Е. Чілуф’я забив гол, але його було скасовано через офсайд. Мольде продовжував домінувати і на 55-й хвилині збільшив свою перевагу, коли М. В. Ейкрем знову опинився у воротах. Незважаючи на вражаючу гру, на 63-й хвилині Ейкрем був замінений на Е. Кітолано. На 71-й хвилині BK Hacken здійснив ще дві заміни: М. Рюгаард і Е. Чілуф’я були замінені на П. Дахбо і С. Хрстіча відповідно. Не відстає і «Мольде» — на 75-й хвилині Ф. Гулбрандсен і М. А. Кааса замінили В. Беришу і К. Каппіса. На 81-й хвилині «БК Хакен» зробив п’яту заміну — С. Густафсон поступився місцем І. Брусбергу. На 89-й хвилині «Мольде» також зробив пізню заміну, замінивши М. Еллінгсена на Е. Хестада. В останні хвилини гри «Мольде» поставив крапку в матчі, забивши на 90-й хвилині гол М. Бьорнбака, який оформив упевнену перемогу господарів із рахунком 5:1. Загалом матч продемонстрував атакувальну майстерність «Мольде» і вміння використовувати свої можливості. БК Хакен, незважаючи на всі зусилля, ледве стримував атакуючі загрози «Мольде» і не зміг домогтися значного успіху. Цей результат, безсумнівно, додасть «Мольде» впевненості у своїх силах у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хеккен — Мельде, Хеккен — Мельде.