Бачка Топола — Фрайбург — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:46 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бачка Топола (Сербія) і Фрайбург ... Бачка Топола — Фрайбург — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бачка Топола (Сербія) і Фрайбург (Німеччина).

Бачка Топола - Фрайбург - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБачка Топола - Фрайбург - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бачка То пола (Сербія) — Фрайбург (Німеччина) — 1:3 (1:0)
Голи: Nemanja Petrović (13) — Гріфо (49), Гріфо (59), Гріфо (73)

Попередження: M. Cvetkovic (60), J. Влалюкін (89), П. Лінхарт (89), J. Калушич (90+2)

Огляд матчу Бачка Топола — Фрайбург:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА сербська команда «ТСК Бачка Топола» приймала на «ТСК Арені» німецький клуб «СК Фрайбург». Обидві команди прагнули здобути перемогу і впевнено стартувати в престижному турнірі. Перший тайм розпочався з рішучості та атакувальних дій обох команд. Господарі поля, команда ТСК «Бачка Топола», вже на 13-й хвилині забили гол у ворота М. Петровича. З цим голом ТСК «Бачка Топола» вийшла вперед і змусила вболівальників піднятися на ноги. Однак «Фрайбург» не збирався здаватися. На 23-й хвилині було проведено вирішальну заміну — замість Л. Холера в гру вступив Р. Саллай. Ця заміна надала німецькій команді нових сил, змінивши динаміку гри. По ходу першого тайму «Фрайбург» на 39-й хвилині опинився в положенні «поза грою», що призвело до скасування голу. Незважаючи на цю невдачу, німецька команда не втратила концентрацію і продовжила домагатися рівного рахунку. На останніх хвилинах першого тайму «Фрайбург» зробив ще одну заміну — М. Філіпп замінив М. Грегорича. Цей тактичний хід був спрямований на посилення атаки перед відходом на перерву. Другий тайм розпочався з того, що «Фрайбург» отримав перевагу завдяки пенальті на 49-й хвилині. Герой матчу В. Гріфо реалізував пенальті та зрівняв рахунок. Цей гол став переломним моментом у грі «Фрайбурга», і він став домінувати у грі. На 59-й хвилині Гріфо завдав ще одного удару, цього разу красивим голом, вивівши «Фрайбург» уперед.

ТСК «Бачка Топола» не зміг відповісти на цей гол і, здавалося, був пригнічений атакувальною майстерністю суперника. Щойно ТСК «Бачка Топола» спробував повернути собі лідерство в матчі, на 60-й хвилині він отримав удар у вигляді жовтої картки. М. Цвєтковіча було вилучено з поля, що ще більше погіршило становище господарів. Щоб струсити ситуацію, ТСК «Бачка Топола» зробив першу заміну на 68-й хвилині, випустивши М. Вуліча замість М. Пантовича. Однак надії на повернення до перемоги не виправдалися, коли на 73-й хвилині «Фрайбург» збільшив свою перевагу завдяки хет-трику Гріфо. Намагаючись врятувати становище в матчі, ТСК «Бачка Топола» зробив ще дві заміни на 78-й хвилині: М. Цвєтковіч замінив Я. Влалукіна, а М. Петрович поступився своїм місцем Б. Сосу. Однак введення в гру свіжих гравців мало що змінило: «Фрайбург» також здійснив останні заміни, випустивши на поле Р. Доана і Л. Кублера на 79-й хвилині, Гріфо замінив Дж. Адаму, а М. Еггештайн вийшов на поле замість К. Сильділліа на 80-й хвилині. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла, що призвело до шквалу жовтих карток. На останніх хвилинах гри були попереджені гравці ТСК «Бачка Топола» Я. Влалукін і Я. Калушич, а також гравець «Фрайбурга» П. Лінхарт. Після фінального свистка «Фрайбург» здобув упевнену перемогу над ТСК «Бачка Топола» з рахунком 3:1. Цей результат забезпечив «Фрайбургу» позитивний старт у Лізі Європи УЄФА та підкреслив силу німецького футболу на європейській арені. ТСК «Бачка Топола» ж необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії перед майбутніми матчами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Бачка Топола, Фрайбург — Бачка Топола.