Віктор Циганков повернувся на поле після травми. Він вийшов на заміну в матчі «Жирони» проти «Сельти»

2023-10-28 06:53 Як і очікувалося, учора український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков уперше зіграв після м’язової травми, через ... Віктор Циганков повернувся на поле після травми. Він вийшов на заміну в матчі «Жирони» проти «Сельти»

Як і очікувалося, учора український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков уперше зіграв після м’язової травми, через яку він пропустив два останні матчі свого клубу, а також жовтневі поєдинки збірної України у кваліфікації Євро-2024.

Віктор Циганков у матчі з "Сельтою"

25-річний футболіст потрапив до заявки «Жирони» на матч 11-го туру чемпіонату Іспанії з «Сельтою», а на 79-й хвилині зустрічі з’явився на полі, замінивши Арнау Мартінеса.

Участь у цьому матчі також взяв ще один легіонер «Жирони» — нападник Артем Довбик. Він розпочав гру в стартовому складі своєї команди та був замінений на 67-й хвилині поєдинку. Результативними діями цього вечора українським легіонерам «Жирони» відзначитися не вдалося.

Чемпіонат Іспанії. 11-й тур

«Жирона» — «Сельта » — 1:0 (0:0)
Гол: Еррера (90+1)

«Жирона»: Гассаніга, Блінд, Давид Лопес (Хуанпе, 45), Мартінес (Циганков, 79), Мігель Гутьєррес, Еррера, Алеїш Гарсія, Мартін (Порту, 67), Ян Коуто, Савіо, Довбик (Стуані, 67).

Додамо, що в поточному сезоні Циганков провів 9 матчів за «Жирону» і в його активі один гол і одна результативна передача. Довбик же взяв участь в 11-ти поєдинках свого клубу, забив п’ять м’ячів і віддав два асисти.

Кращий коментар

valerik
Валерій Думанський - Эксперт
28.10.2023 07:01
Как Витя появился, так правый фланг оживился. Да и вскоре гол забили. А в общем Жирона не понравилась. Повезло, что в конце матча забили и не засчитали им гол, который в Англии стопудово зафиксировали бы.