Барселона — Реал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 19:12 28 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Реал — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Барселона - Реал - 1:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Реал - 1:2. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Барселона (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 1:2 (1:0)
Голи: Я. Гюндоган (6) — (68), (90+2)

Попередження: Торрес (45+2), Карвахаль (61)

Огляд матчу Барселона — Реал:

У захопливому матчі між командами «Барселона» і «Реал Мадрид» у Ла Лізі, який відбувся на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс», на вболівальників чекала напружена і висококонкурентна гра у футбол. Обидві команди прагнули перемоги, і матч виправдав свої надії: у перерві рахунок 1:0 на користь «Барселони», а в другому таймі «Реал» зробив приголомшливий ривок, завершивши гру з рахунком 2:1 на свою користь. Початок матчу був запальним, коли на 6-й хвилині І. Гюндоган забив гол у ворота «Барселони», давши своїй команді перевагу. Однак надалі обидві команди вели запеклу боротьбу: на 17-й хвилині жовту картку отримав гравець «Барселони» Ф. Лопес, а перед самою перервою — Ф. Торрес. На початку другого тайму «Реал» зробив першу заміну: на 52-й хвилині Ф. Менді замінив Е. Камавінгу. Матч продовжував загострюватися, і на 61-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» Д. Карвахаль. Незабаром після цього «Барселона» зробила першу заміну: Ф. Торрес змінив Р. Левандовскі.

«Реал» швидко відповів двома замінами на 63-й хвилині, випустивши Т. Крооса і Л. Модріча для посилення складу. Барселона зробила другу заміну на 72-й хвилині, замінивши Ф. Лопеса на О. Ромеу, і спробувала повернути контроль над грою. На 77-й хвилині «Барселона» провела ще дві заміни, випустивши на поле Ж. Кансело і Л. Ямала для посилення атаки. У відповідь «Реал» провів останню заміну, замінивши Родріго на Хоселу, і в перерві матчу продемонстрував свою рішучість домогтися перемоги. На 90-й хвилині Дж. Беллінгем знову завдав вирішального удару, позбавивши «Барселону» надії на порятунок нічиєї. З рахунком 2:1 «Реал» здобув перемогу, залишивши «Барселону» з гірким присмаком поразки. Ця зустріч між «Барселоною» та «Реалом» продемонструвала інтенсивність, майстерність і суперництво, притаманні одному з найвидатніших футбольних протистоянь. Гравці викладалися на полі на повну, радуючи вболівальників кожним голом, карткою і заміною. Результат цього матчу, безсумнівно, матиме суттєвий вплив на турнірну таблицю Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Барселона, Реал — Райо Вальєкано.