Боруссія Д — Баварія — 0:4. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 21:25 4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Баварія — 0:4. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Баварія (Мюнхен).

Боруссия Д - Бавария - 0:4. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Бавария - 0:4. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Баварія (Мюнхен) — 0:4 (0:2)
Голи: Упамекано (4), Кейн (9), Кейн (72), Кейн (90+3)

Попередження: Лерой Сане (22), Матс Хуммельс (61), Райерсон (74), М. Сабітцер (76), Лаймер (85)

Огляд матчу Боруссія Д — Баварія:

Дортмундська «Боруссія» переграла мюнхенську «Баварію» в матчі Бундесліги У довгоочікуваному матчі Бундесліги дортмундська «Боруссія» зустрілася зі своїми давніми суперниками — мюнхенською «Баварією» — на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. Обидві команди, що володіють талановитими гравцями та багатою історією напружених протистоянь, з нетерпінням чекали цього поєдинку. Однак перемога дісталася мюнхенській «Баварії» — 4:0. Гра почалася в напруженому темпі, і «Баварії» не знадобилося багато часу, щоб струсити господарів поля. Уже на 4-й хвилині оборона дортмундців була приголомшена, коли новачок «Баварії» Дайот Упамекано ударом з лінії штрафного забезпечив своїй команді першу перевагу. Гол запалив атаку гостей, і всього за п’ять хвилин Гаррі Кейн ще одним вдалим ударом збільшив перевагу «Баварії». Попри всі зусилля, дортмундська «Боруссія» ніяк не могла знайти свою точку опори в грі. Розчарування наростало в міру того, як «Боруссія» отримувала одну за одною жовті картки: Лерой Сане і Томаса Тухеля було попереджено на 22-й і 42-й хвилинах відповідно. Надійна оборона «Баварії» під керівництвом Упамекано припинила всі загрози з боку дортмундців, і вони не змогли відповісти на них. На початку другого тайму дортмундці зробили три заміни поспіль, намагаючись переломити хід матчу. Маріус Вольф був замінений на Нікласа Зюле, потім Сінан Озкан і Доніелл Мален поступилися місцем Флоріану Нмеха і Каріму Адеємі.

Однак і «Баварія» зробила свій хід, замінивши на 60-й хвилині Упамекано на Алекса Павловича. Одразу після годинникової позначки Матс Хуммельс із Дортмунда опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку, і розчарування команди почало закипати. «Баварія» продовжила використовувати вразливі місця дортмундців, і на 72-й хвилині Гаррі Кейн забив свій другий гол у матчі. Цей гол ще більше деморалізував господарів поля, які тепер вели з непереборним відставанням 4:0. У хвилини, що залишилися, Джейк Райерсон і Марсель Сабітцер отримали жовті картки, що ще більше посилило розчарування дортмундської команди. На 79-й хвилині команда провела останню заміну, замінивши Нікласа Фуллкруга на Себастьяна Галлера. Наприкінці гри також був попереджений гравець «Баварії» Кіліан Лаймер. У кінцівці матчу «Баварія» знову продемонструвала свою перевагу. На останніх хвилинах матчу «Баварія» вчетверте вразила ворота суперника завдяки результативному удару Гаррі Кейна. Цей гол став вирішальним у перемозі «Баварії» з рахунком 4:0, залишивши дортмундську «Боруссію» розчарованою і такою, що розмірковує над своєю грою. Результат цієї запеклої боротьби відобразив абсолютну перевагу «Баварії» на полі. Від початку і до кінця «Баварія» перегравала дортмундську «Боруссію» в усіх аспектах гри, демонструючи перевагу як в атаці, так і в обороні. По ходу сезону Бундесліги дортмундцям необхідно перебудуватися і винести уроки з цієї поразки, якщо вони хочуть поборотися з «Баварією» за чемпіонський титул.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Боруссія Д, Баварія — Гайденгайм.