Ньюкасл — Арсенал — 1:0. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 21:32 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Арсенал — 1:0. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Арсенал (Лондон).

Ньюкасл - Арсенал - 1:0. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Арсенал - 1:0. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Ньюкасл (Англія) — Арсенал (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: Ентоні Гордон (64)

Попередження: Ентоні Гордон (37), Хаверц (37), Лонгстафф (38), Шер (39), Бруно Гімарайнш (88), V. Livramento (90+1)

Огляд матчу Ньюкасл — Арсенал:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» здобув впевнену перемогу над «Арсеналом» із рахунком 1:0. Гра показала напружену боротьбу, обидві команди протягом усього матчу боролися за контроль над ситуацією. Незважаючи на безгольовий перший тайм, другий був наповнений активними діями, кульмінацією яких став пізній гол, що приніс господарям таку необхідну перемогу. Початок зустрічі був рівним, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. Однак тільки на 37-й хвилині сталася перша серйозна подія. К. Хавертц, гравець «Арсеналу», отримав жовту картку, що стало початком серії попереджень. Невдовзі після цього жовтими картками були покарані гравці «Ньюкасла» А. Гордон і С. Лонгстафф. Фізична складова гри тривала, і на 39-й хвилині четвертим вилученим гравцем став Ф. Шар із «Ньюкасла». Ближче до перерви рахунок у матчі так і залишився рівним — 0:0. Перерва дала обом сторонам можливість перегрупуватися і переглянути свою стратегію. Уболівальники з нетерпінням чекали бурхливого другого тайму. Після перерви напруга зросла, і обидві команди стали прагнути до перелому. Ньюкасл зробив перший крок вперед на 46-й хвилині, коли замість В. Лівраменто в гру вступив Д. Берн. Ця заміна надала команді нових сил і дала сигнал про намір контролювати гру. На 63-й хвилині «Ньюкасл» здійснив ще дві заміни, випустивши К. Вілсона і М. Альмірона замість Дж. Віллока і Дж. Мерфі відповідно.

Ці заміни ще більше посилили атаку «Ньюкасла», надавши їй більше вогневої потужності, щоб прорвати оборону «Арсеналу». На 64-й хвилині вболівальники господарів поля вибухнули від радості, коли А. Гордон забив довгоочікуваний гол. Блискуче продемонструвавши майстерність і самовладання, він спокійно переправив м’яч повз воротаря «Арсеналу», забезпечивши «Ньюкаслу» надважливу перевагу — 1:0. У відповідь на це «Арсенал» зробив першу заміну на 74-й хвилині: замість О. Зінченка вийшов Б. Вайт. Зброярі були сповнені рішучості відігратися, і заміна була покликана посилити їхні шанси в останні хвилини матчу. У завершальній стадії гри обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. На 79-й хвилині у складі «Арсеналу» з’явилися Е. Нкетіа і Жоржиньо, а потім Ф. Вієйра. У складі «Ньюкасла» також відбулася заміна: Дж. Мерфі змінив М. Рітчі. Матч ставав дедалі напруженішим, що призвело до шквалу жовтих карток. На 88-й хвилині попередження отримали Б. Гімараес із «Ньюкасла» та В. Лівраменто в компенсований час. Ці картки відобразили напруження гри, бо в останні хвилини гравці вели запеклу боротьбу. За сигналом свистка на перерву «Ньюкасл» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Арсеналом» із рахунком 1:0. Незважаючи на відсутність голів у першому таймі, матч швидко набрав обертів у другій половині, і вирішальним став гол А. Гордона з «Ньюкасла». Гордона з «Ньюкасла». Обидві команди продемонстрували винятковий дух і майстерність протягом усього матчу, що зробило його незабутнім поєдинком Прем’єр-ліги. Результат, безсумнівно, матиме істотний вплив на турнірну таблицю, і вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступних матчів «Ньюкасла» і «Арсеналу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Ньюкасл, Арсенал — Бернлі.