Реал С-дад — Барселона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 23:56 4 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Барселона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Барселона (Іспанія).

Реал С-дад - Барселона - 0:1. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Барселона - 0:1. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Барселона (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Рональд Араужо (90+4)

Попередження: Мендес (49), Жоао Фелікс (49), Íñigo Martínez (60), Ігор Зубельдія (74), Мартін Субіменді (85), Гаві (86)

Огляд матчу Реал С-дад — Барселона:

У захопливому поєдинку Ла Ліги «Реал Сосьєдад» зустрівся з «Барселоною» на стадіоні «Реал Арена». Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Барселони», але не без запеклої боротьби на полі. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою оборонну гру, внаслідок чого до перерви рахунок був безгольовим. На 49-й хвилині у ворота «Реал Сосьєдада» було вилучено Б. Мендеса і Жоао Фелікса з «Барселони», що додало гостроти в гру. На початку другого тайму «Барселона» не стала витрачати час на тактичні зміни. На 57-й хвилині Ф. Лопес був замінений на Ф. Торреса, а Р. Левандовскі замінив Педрі вдруге за матч. Однак на 60-й хвилині саме «Барселона» опинилася не на тій стороні суддівської книги, коли І. Мартінес отримав жовту картку.

Першу заміну зробив і «Реал Сосьєдад»: на 63-й хвилині Х. Траоре змінив А. Елустондо. По ходу матчу обидві команди продовжували шукати переломний момент. На 69-й хвилині «Барселона» зробила ще дві заміни: Л. Ямал вийшов замість Жоао Фелікса, а Рафінья — замість Ж. Кансело. «Реал Сосьєдад» також отримав свою частку жовтих карток: на 74-й хвилині був вилучений І. Зубелдіа. На 79-й хвилині А. Барренексеа замінив М. Чо, а на 83-й хвилині «Реал Сосьєдад» зробив дві останні заміни: К. Фернандес замінив М. Оярсабаля. Однак на 90-й хвилині «Барселона» завдала вирішального удару. На 85-й хвилині жовту картку отримав М. Зубіменді, а на 86-й хвилині був вилучений гравець «Барселони» Гаві. Протягом усього матчу обидві команди вели запеклу боротьбу, але в підсумку перемога з рахунком 0:1 дісталася саме «Барселоні». Матч продемонстрував дух суперництва в Ла Лізі та майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Реал С-дад, Барселона — Алавес.