Алавес — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 16:57 5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Алавес - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Алавес (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: A. Седлар (79)

Предупредження: Мелеро (14), Андоні Горосабель (25), L. Maximiano (52), Лукас Робертоне (59), L. Rioja (81)

Огляд матчу Алавес — Альмерія:

Футбольний матч між командами «Алавес» і «Альмерія» в Ла Лізі змусив уболівальників напружитися, адже обидві команди боролися за перемогу. Матч проходив на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза», який став ідеальним фоном для цього напруженого поєдинку. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували відмінні оборонні навички, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Однак незабаром хід гри змінився, коли на 14-й хвилині гравець «Альмерії» Г. Мелеро отримав жовту картку за грубий фол. На 25-й хвилині А. Горосабель з «Алавеса» теж отримав жовту картку. У міру наростання напруги «Алавес» отримав можливість вийти з глухого кута на 45-й хвилині, реалізувавши пенальті. На жаль, І. Хагі промахнувся з пенальті, і вболівальники залишилися розчаровані, але чекали нових подій у другому таймі. Другий тайм почався з того, що на 46-й хвилині «Альмерія» зробила дві важливі заміни. Г. Мелеро був замінений на А. Ембарбу, а А. Пуйгмаль поступився місцем С. Аррібасу. На 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» Л. Максіміано, що ще більше посилило напруження гри.

Попри всі зусилля, «Алавес» не міг влучити у площину воріт у міру наближення до 60-ї хвилини гри. Розчарування стало очевидним, коли на 59-й хвилині гравець «Альмерії» Л. Робертоне отримав жовту картку. На 68-й хвилині «Алавес» зробив дві заміни: А. Реббах вийшов замість І. Хаги, а К. Гарсія — замість С. Омородіона. Гра продовжувала носити вольовий характер, і на 71-й хвилині «Альмерія» зробила свої заміни. Л. Робертоне був замінений на І. Бабу, а Лео Баптистао вийшов замість М. Миловановича. Остаточно глухий кут був перерваний на 79-й хвилині, коли гравець «Алавеса» А. Седлар забив гол, розлютивши глядачів. На 81-й хвилині гравець «Алавеса» Л. Ріоха отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. В останні хвилини зустрічі обидві команди зробили заміни: Алавес замінив А. Горосабеля на Н. Тенаглію, а Л. Ріоху на А. Солу на 83-й хвилині. Солу на 83-й хвилині. Альмерія також вийшла на заміну: Л. Рамазані замінив М. Санку на 87-й хвилині. На 90-й хвилині «Алавес» зробив останню заміну: А. Седлар замінив Р. Маріна. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Алавеса». Вболівальники залишали стадіон «Естадіо де Мендісорроза» з почуттям задоволення, спостерігаючи за наполегливою боротьбою двох талановитих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Алавес, Альмерія — Реал С-дад.