Ніцца — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 23:39 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Ренн — 2:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Ренн (Франція).

Ницца - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Ренн - 2:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Ніцца (Франція) — Ренн (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Дж. Бога (45), Манданда (87)

Предупредження: Ассіньон (17), Адріан Трюфферт (68)

Огляд матчу Ніцца — Ренн:

Ніцца здобула перемогу над Ренном у матчі Ліги 1 на стадіоні Allianz Riviera У напруженому і насиченому подіями матчі Ліги 1 Ніцца здобула перемогу над Ренном із рахунком 2:0 на легендарному стадіоні Allianz Riviera. Рахунок 1:0 у перерві наводив на думку про напружену боротьбу, а на 45-й хвилині «Ніцца» вирвалася вперед завдяки ефектному голу Ж. Богі. Однак «Ренн» продемонстрував стійкість і рішучість, не дозволивши відставанню в рахунку затьмарити свій настрій. Уже на 17-й хвилині гравець «Ренна» Л. Ассіньон отримав жовту картку, задавши тон грі, що відбуватиметься в гострій боротьбі від початку і до кінця. На 59-й хвилині «Ренн» вирішив зробити дві заміни: М. Тер’є замість Д. Дуе і Л. Блас замість А. Калімуендо. Ці заміни додали команді нових сил і вселили надію на те, що вона зможе зрівняти рахунок. Ніцца швидко відреагувала на заміну гравців «Ренна», зробивши власні зміни на 63-й хвилині. Ж. Лаборд змінив Е. Гуессана, що дало змогу посилити атакувальні можливості та закріпити перевагу на табло. На 68-й хвилині в ході напруженої боротьби А. Трюффе отримав жовту картку, що ще більше підкреслило фізичну міць і пристрасть обох команд. Однак на 74-й хвилині червону картку отримав гравець «Ніцци» Ю. Ндаішіміє, що дало змогу «Ніцці» залишитися вдесятьох і переломити хід поєдинку.

«Ренн», бажаючи скористатися чисельною перевагою, зробив чергову заміну на 78-й хвилині, замінивши Е. Ле Фе на Б. Йілдіріма. Цей хід був спрямований на те, щоб використати простір, що утворився внаслідок скорочення чисельності «Ніцци», і знайти можливість повернутися в гру. На 80-й хвилині «Ніцца» зробила дві заміни: Ж. Бога замінив Р. Перро, а Т. Моффі замінив С. Діопа. Крім того, К. Турам замінив М. Сансона, додавши свіжих гравців у півзахист і атаку, що дало змогу продовжити тиск на оборону «Ренна». У результаті хаотичного розвитку подій «Ренн» також опинився вдесятьох, оскільки на 85-й хвилині червону картку отримав В. Омарі. На 87-й хвилині прикрий гол С. Манданди, забитий гравцем «Ніцци», ще більше зміцнив перевагу команди, зруйнувавши надії «Ренна» на різке повернення. Цей гол став ще більш образливим для «Ренна», адже до кінця матчу залишалося зовсім небагато часу, і «Ренн» зробив останню заміну, замінивши Н. Матіча на Б. Матіча на Б. Сантамарію. Однак було вже надто пізно: «Ніцца» змогла втримати перевагу до фінального свистка і здобути заслужену перемогу над суперником. Матч продемонстрував змагальний характер Ліги 1 і пристрасть обох команд. Перемога «Ніцци», безсумнівно, додасть їй упевненості у своїх силах і дасть змогу піднятися вгору за турнірною таблицею, а «Ренну» доведеться перегрупуватися і проаналізувати свій виступ, сподіваючись на те, що в наступному матчі він буде сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Ніцца, Ренн — Ліон.