Црвена Звезда — РБ Лейпциг — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 23:56 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і РБ ... Црвена Звезда — РБ Лейпциг — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Црвена Звезда - РБ Лейпциг - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЦрвена Звезда - РБ Лейпциг - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Црвена Звезда (Белград) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 1:2 (0:1)
Голи: Хенрікс (81) — Хаві Сімонс (8), Опенда (77)

Попередження: S. Mijailovic (6), J. Krasso (28), М. Сімакан (50), Іванич (52), К. Лукеба (56), Хенрікс (59)

Огляд матчу Црвена Звезда — РБ Лейпциг:

У захопливому матчі, що відбувся на легендарному стадіоні «Райко Мітіч», ФК «Црвена Звезда» зустрівся з «РБ Лейпциг» у рамках Ліги чемпіонів УЄФА. Незважаючи на всі зусилля, «Црвена Звезда» зазнала поразки з рахунком 0:1 у перерві та 1:2 в основний час. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Однак уже на 8-й хвилині «РБ Лейпциг» взяв гору, коли X. Сімонс переправив м’яч у сітку воріт гостей. У «Црвени Звезди» було кілька перспективних моментів, але їм ніяк не вдавалося зрівняти рахунок. У міру наростання напруги жовті картки отримали гравці обох сторін. На 6-й хвилині жовту картку отримав С. Міяйловіч із «Црвени Звезди». Потім на 28-й хвилині жовту картку отримав і Ж. Крассо. На початку другого тайму «Црвена Звезда» провела дві заміни, щоб переломити хід гри на свою користь. С. Міяйловіч замінив К. Недельковича, а Ж. Крассо — К. Ндіайє. Другий тайм продовжився в напруженій боротьбі: на 50-й хвилині жовту картку отримав гравець «РБ Лейпциг» М. Сімакан, а на 52-й хвилині — гравець «Црвени Звєзди» М. Іванич. Картки судді полетіли далі: К. Лукеба та Б. Хенріхс із «РБ Лейпциг» також отримали жовті картки на 56-й та 59-й хвилинах відповідно.

Намагаючись змінити хід гри, обидві команди провели чергові заміни. На 69-й хвилині «Црвена Звезда» замінила М. Іванича на П. Олаїнку, а «РБ Лейпциг» ввів у гру К. Баумгартнера замість Е. Форсберга і Л. Клостерманна замість Б. Сеско на 70-й хвилині. На 77-й хвилині «РБ Лейпциг» збільшив свою перевагу, коли Л. Опенда забив гол, і гості стали впевнено контролювати гру. Однак «Црвена Звезда» не здавалася і відбивалася. На 81-й хвилині прикрий гол гравця «РБ Лейпциг» Б. Генріхса вдихнув нове життя в шанси «Црвени Звезди». В останні хвилини гри обидві команди зробили додаткові заміни, щоб посилити свої склади. У складі «РБ Лейпциг» з’явилися А. Хайдара і X. Шлагер, які замінили Н. Сейвальда і К. Кампля відповідно. У «Црвени Звезди» замість А. Катаї вийшов М. Родич. На 90-й хвилині матчу жовту картку отримав П. Олаїнка з «Црвени Звезди». Попри всі зусилля, «Црвена Звезда» так і не змогла зрівняти рахунок, і «РБ Лейпциг» вийшов переможцем із рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість упродовж усього матчу, підкоривши вболівальників на стадіоні та глядачів по всьому світу. Црвена Звезда" може бути розчарована результатом, але вона може пишатися тим, що змогла здобути перемогу над таким грізним суперником, як «РБ Лейпциг».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Янг Бойз — Црвена Звезда, Ман.Сіті — РБ Лейпциг.