Астон Вілла — АЗ — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:04 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) та АЗ ... Астон Вілла — АЗ — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) та АЗ (Нідерланди).

Астон Вилла - АЗ - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - АЗ - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Астон Вілла (Англія) — АЗ (Нідерланди) — 2:1 (0:0)
Голи: Дієго Карлос (61), О. Воткінс (81) — Павлідіс (52)

Огляд матчу Астон Вілла — АЗ:

На домашньому стадіоні «Астон Вілли» «Вілла Парк» відбувся напружений футбольний матч між командами «АЗ Алкмаар» і «Астон Вілла». Це була пульсуюча зустріч у Лізі Європи УЄФА, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. У першому таймі не було забито жодною зі сторін, обидві команди тримали оборону. «Астон Вілла» та «АЗ Алкмаар» шукали моменти для взяття воріт, але так і не змогли вийти з глухого кута. У перерві рахунок залишився 0:0, і в другому таймі все залежало від гри. АЗ Алкмар почав другий тайм позитивно і зумів домогтися успіху на 52-й хвилині. Вангеліс Павлідіс забив вирішальний гол у ворота «АЗ Алкмаар», забезпечивши йому перевагу в рахунку 1:0. Цей гол вдихнув нове життя в матч і змусив «Астон Віллу» відійти на другий план. Однак «Астон Вілла» відповіла рішуче, і їй не знадобилося багато часу, щоб зрівняти рахунок. На 61-й хвилині Дієго Карлос забив чудовий гол і вивів «Астон Віллу» вперед — 1:1. На 69-й хвилині у складі «АЗ Алкмаар» відбулися зміни: на заміну вийшли Д. де Віт і Р. ван Боммель. Вони прагнули повернути контроль над грою та чинити тиск на оборону «Астон Вілли».

Разом із ними на поле вийшов І. Садік, який замінив Е. Поку в складі «АЗ Алкмаар». На 74-й хвилині «Астон Вілла» також зробила зміни, випустивши на заміну Ю. Тілеманса, М. Діабі та Е. Конса. Свіжі сили додали грі «Астон Вілли» енергії, і вона стала прагнути до перемоги. Ближче до кінця матчу «Астон Вілла» забила переможний гол на 81-й хвилині. О. Воткінс забив вирішальний гол, який привів «Вілла Парк» у повний захват. Уболівальники господарів вибухнули від радості, побачивши, що їхня команда вперше в матчі повела в рахунку 2:1. В останні хвилини гри АЗ Алкмаар зробив ще дві заміни у відчайдушній спробі врятувати очко. Замість Й. Одгаарда і Т. Дантаса вийшли С. Мійнанс і Й. Класі відповідно. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Астон Вілла» вистояла і здобула важку перемогу. Ще дві заміни «Астон Вілла» зробила в травматичний час: Л. Бейлі та Дієго Карлос замінили Б. Траоре і П. Торреса відповідно. Фінальний свисток пролунав, і «Астон Вілла» здобула перемогу над «АЗ Алкмаар» з рахунком 2:1. Це був захопливий матч, у якому проявилися дух і рішучість обох команд. Пізній ривок «Астон Вілли» забезпечив важливі три очки, і вболівальники відсвяткували вражаючу гру своєї команди на «Вілла Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Легія, АЗ — Зріньскі.