Хеккен — Мельде — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:09 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Хеккен (Швеція) і Мельде (Норвегія). ... Хеккен — Мельде — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Хеккен (Швеція) і Мельде (Норвегія).

Хеккен - Мельде - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаХеккен - Мельде - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Хеккен (Швеція) — Мельде (Норвегія) — 1:3 (0:2)
Голи: S. Hrstić (65) — F. Gulbrandsen (16), K. Eriksen (24), K. Eriksen (86)

Попередження: Amane Romeo (52), S. Густафсон (90+4)

Огляд матчу Хеккен — Мельде:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Нья Уллеві» «БК Геккен» приймав «Мольде». Матч завершився переконливою перемогою «Мольде» з рахунком 0:2 у перерві та 1:3 у фіналі. «Мольде» розпочав матч упевнено, одразу ж продемонструвавши своє прагнення взяти гру під контроль. Уже на 16-й хвилині Фредрік Гулбрандсен, забивши чудовий гол, вивів «Мольде» вперед. На 24-й хвилині Крістоффер Еріксен подвоїв свою перевагу. У перерві BK Hacken зробив заміну, замінивши Джонатана Хаммара на Ісака Абдулразака. Мольде також зробив заміну, замінивши Крістоффера Гаугена на Етзаза Хестада. На початку другого тайму «БК Хакен» спробував відігратися. Однак завдання ускладнилося, коли на 52-й хвилині Александр Ромео отримав жовту картку. Це попередження не зупинило «БК Хакен», який на 62-й хвилині зробив дві заміни. Ромео вийшов замість Філіпа Дахбо, а Ахмед Ясін Лаюні — замість Саргона Хрстіча.

Зусилля «БК Хакен» виправдалися на 65-й хвилині, коли Хрстіч вразив ворота суперника, скоротивши відставання до одного м’яча. Однак «Мольде» негайно відреагував на це, зробивши другу заміну: на 67-й хвилині Магнус Вольф Ейкрем замінив Ветона Берішу. На 83-й хвилині «Мольде» зробив третю заміну в матчі, знявши з гри Гулбрандсена, який забив гол, і замінивши його Ейріком Хестадом. Проте гольова жага «Мольде» не згасла, і на 86-й хвилині команда збільшила свою перевагу. Еріксен забив свій другий м’яч за вечір, залишивши «БК Хакен» у розпачі. У заключній стадії матчу обидві команди провели останні заміни. На 87-й хвилині «БК Хакен» замінив Еріка Чілуфью на Яссе Туомінена, а «Мольде» замінив Маркуса Педерсена на Мартіна Еллінгсена Кааса. На 90-й хвилині «БК Хакен» отримав жовту картку, а Саргона Густафсона було попереджено. У підсумку «Мольде» здобув переконливу перемогу в цьому матчі Ліги Європи УЄФА. Упродовж усього матчу «Мольде» демонстрував атакувальну майстерність, використовував свої шанси і здобув заслужену перемогу над «БК Хакен».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хеккен — Байєр, Мельде — Карабах.