Чемпіонат юнацьких команд. «Кривбас U-19» — «Динамо U-19» — 2:3. Звіт про матч

2023-11-11 18:18 У суботу, 11-го листопада, в рамках 14-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» ... Чемпіонат юнацьких команд. «Кривбас U-19» — «Динамо U-19» — 2:3. Звіт про матч

У суботу, 11-го листопада, в рамках 14-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» зустрілося із криворізьким «Кривбасом U-19». Хоча цей матч був виїзним для нашої команди, він проходив на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» у Конча-Заспі.

Чемпіонат U-19, 14-й тур

«КРИВБАС U-19» — «ДИНАМО U-19» — 2:3 (1:1)
Голи
: Каменський (43), Конюхов (77) — Кремчанін (35), Балаба (63), Пономаренко (76)

«Кривбас»: 32.Омельченко, 2.Каплунов, 3.Крамаренко (18.Євчев, 78), 4.Газазян, 6.Татаренко, 7.Кілєвий, 10.Бутенко (17.Вдовиченко, 78), 11.Мулик,14.Вілівальд (К), 21.Конюхов, 22.Каменський (19.Карпусь, 46).

«Динамо»: 71.Суркіс, 20.Гусєв, 3.Балаба (К), 2.Михавко, 6.Котуха (15.Дикий, 80), 14.Іщенко, 22.Осипенко, 18.Саленко (24.Герич, 46), 7.Кремчанін, 19.Пашко (16.Янчишин, 46), 11.Пономаренко (9.Лобко, 90).

Зазначимо, що у попередніх турах «біло-сині» набрали 29 очок і посідали перше місце у турнірній таблиці. А «Кривбас» перебував на 8-й сходинці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 17 залікових пунктів.

У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами, а у другому у складі динамівців відзначилися Балаба та Пономаренко, а у «Кривбасу» — Конюхов, який і встановив остаточний рахунок наприкінці зустрічі.

На початку поєдинку команди обмінялися стандартними положеннями, але без реальної небезпеки воротам одна одної. Далі були спроби завдати ударів з дальньої дистанції — теж без успіху. По разу виручили свої команди голкіпери Суркіс та Омельченко (після удару Осипенка з лінії штрафного майданчика). Одного разу м’яч побував у воротах «Кривбасу» після удару Пономаренка, але наш нападник перебував у відвертому офсайді.

Ще по разу з дальньої дистанції пробивали Пономаренко та Кремчанін, але вийшло трохи неточно. Криворіжці намагалися застосовувати високий пресинг, та динамівці майстерно з-під нього виходили. Нарешті, в одному з моментів Котуха заробив стандарт поблизу штрафного майданчика суперників, його взявся виконувати Кремчанін, і хитрим ударом, обвівши стінку, влучив точно у ближній кут.

До свистка на перерву номінальні гості змогли відігратися: Мулик справа зробив своєчасну прострільну передачу у центр, а Каменський із меж воротарського майданчика спрямував м’яч у сітку. За рахунку 1:1 команди й пішли на перерву.

Через повітряну тривогу пауза затягнулася більше ніж на три з половиною години. Щойно вона закінчилася, команди зробили розминку та зіграли другий тайм.

Спочатку суперники обмінялися атаками, але без серйозної небезпеки. Кияни активно використовували фланги, як і у першій половині зустрічі. А незабаром наша команда заробила штрафний удар, який змогла втілити у забитий м’яч. Кремчанін зробив подачу до штрафного майданчика, сфера влучила у стійку, а від неї потрапила до Балаби, який і переправив її у сітку, вивівши свою команду уперед.

Після цього кияни організували ще кілька перспективних атак, але у завершальній стадії нашим хлопцям не вистачало останнього пасу. В одному з моментів на потужний дальній удар метрів з 27-ми наважився Пономаренко та не пожалкував — м’яч полетів по недосяжній для воротаря траєкторії та опинився у сітці.

Щоправда, засмучувалися криворіжці недовго: вже через хвилину на подібний дальній удар наважився Конюхов, який отримав пас з глибини поля, та не менш ефектним ударом знову скоротив відставання у рахунку до мінімуму. До фінального свистка наші хлопці могли відзначатися ще щонайменше двічі, але одного разу м’яч пролетів вище воріт, а іншого з небезпекою впорався воротар «Кривбасу».