Словаччина — Ісландія — 4:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-16 23:40 16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Ісландії. Словакия ... Словаччина — Ісландія — 4:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Ісландії.

Словакия - Исландия - 4:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСловакия - Исландия - 4:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Словаччина — Ісландія — 4:2 (2:1)
Голи: Куцка (30), Дуда (36), Хараслін (47), Хараслін (55) — O. Óskarsson (17), A. Gudjohnsen (74)

Предупредження: M. Dubravka (89)

Огляд матчу Словаччина — Ісландія:

Словаччина та Ісландія зустрілися в напруженому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Штадіон Техельне». За захопливого рахунку 2:1 на користь Словаччини матч обіцяв багато подій у другому таймі. У підсумку рахунок в основний час став 4:2, і Словаччина здобула заслужену перемогу. Матч почався бурхливо: на 17-й хвилині ісландець О. Оскарссон забив гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак Словаччина швидко відповіла, продемонструвавши свою майстерність в атаці. На 30-й хвилині Й. Кучка зрівняв рахунок і привів у захват глядачів. Лише за шість хвилин у ворота Словаччини було призначено пенальті, і О. Дуда без помилки реалізував його, вперше в матчі вивівши свою команду в лідери. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь Словаччини, і Ісландії довелося докласти чимало зусиль для того, щоб переломити ситуацію. У перерві обидві команди здійснили низку стратегічних змін, щоб спробувати закріпити перевагу. Ісландія випустила на поле К. Хлинссона та І. Йоганнессона, а Словаччина замість Л. Харасліна, який забив гол, ввела в гру Т. Суслова. Другий тайм почався також ударно: на 47-й хвилині Словаччина збільшила свою перевагу завдяки черговому голу Л. Харасліна. Лише за вісім хвилин Хараслін знову вразив ворота суперника, оформивши дубль і вивівши Словаччину в лідери — 4:1.

Ісландія наполегливо намагалася повернутися в гру і зробила кілька замін, зокрема, на 73-й хвилині замість О. Оскарссона був замінений А. Гудйонсен. Гудьонсен одразу ж відзначився, забивши гол на 74-й хвилині, що дало його команді проблиск надії. Словаки зберегли рішучість і зробили свої заміни, щоб утримати перевагу. На 79-й хвилині в гру вступили І. Шранц і Д. Дюріш. Час минав, напруга наростала, і на 89-й хвилині словак М. Дубравка отримав жовту картку. В останні хвилини матчу словаки зробили останню заміну, замінивши Р. Бозеніка на Р. Полієвку. Незважаючи на пізні спроби Ісландії, Словаччина втримала перемогу з рахунком 4:2 на радість своїх уболівальників. Цей захоплюючий матч відбіркового турніру чемпіонату Європи продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Клінічна гра Словаччини та надійний захист стали вирішальним фактором, що забезпечив їм надважливу перемогу на домашній арені. Ісландія, попри всі зусилля, не змогла здобути перемогу, але продемонструвала свій бойовий дух до фінального свистка. Поле Štadión Tehelné стало чудовим тлом для цього напруженого поєдинку, а пристрасні вболівальники створювали напружену атмосферу впродовж усього матчу. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і довели, чому вони беруть участь у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи, а вболівальники з нетерпінням чекають на майбутні зустрічі в рамках турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боснія — Словаччина, Португалія — Ісландія.