Данія — Словенія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-17 23:39 17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Данії та Збірна Словенії. Дания ... Данія — Словенія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Данії та Збірна Словенії.

Дания - Словения - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаДания - Словения - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Данія — Словенія — 2:1 (1:1)
Голи: Йоакім Меле (26), Делані (54) — E. Janza (30)

Попередження: T. Elšnik (32), К. Норгаард (33)

Огляд матчу Данія — Словенія:

Данія вирвала перемогу у Словенії у відбірковому матчі чемпіонату Європи У довгоочікуваному відбірковому матчі чемпіонату Європи Данія зустрілася зі Словенією на знаменитому стадіоні «Паркен». Уболівальники були в напрузі, оскільки обидві команди продемонстрували свою майстерність, що призвело до захопливого поєдинку, який завершився перемогою Данії з рахунком 2:1. Перший тайм відразу ж задав тон грі, обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Данія взяла реванш на 26-й хвилині, коли Й. Маеле переправив м’яч у сітку воріт, викликавши захват у глядачів. Проте вже за чотири хвилини Словенія відповіла на це голом Е. Янца, змусивши данських уболівальників замовкнути. Напруга матчу продовжувала наростати, обидві команди боролися за домінування на полі. На 32-й хвилині словенець Т. М. Елснік отримав жовту картку за необережний виклик. Через хвилину відбулося вилучення данця К. Норгаарда. Норгаарда, і обидві команди почали запеклу боротьбу за перевагу. На початку другого тайму Данія зробила вирішальну заміну на 46-й хвилині, випустивши замість К. Норгаарда М. Йенсена. Ця тактична заміна виявилася корисною для Данії, і на 54-й хвилині вона повернула собі лідерство завдяки голу Т. Ділейні. Словенія також зробила дві заміни на 62-й хвилині: Й. Куртич замінив Т. М. Елсніка, а В. Дркушич — Е. Янца.

Однак ці зміни мало що змінили в матчі, оскільки Данія продовжувала диктувати свою гру. У спробі відігратися Словенія зробила чергову заміну на 73-й хвилині, ввівши в гру Й. Горенца Станковича замість Б. Сеско і С. Ловрича замість Б. Веренца. Ловрича замість Б. Вербича. Данія ж зробила другу заміну на 75-й хвилині, замінивши Т. Ділейні на М. Хюльманда. В останні хвилини матчу обидві команди зробили по кілька замін, щоб зміцнити свої позиції. На 86-й хвилині Данія зробила потрійну заміну: Р. Крістенсен, Я. Вінд і К. Дольберг замінили В. Крістіансена, Я. Ліндстрема і Ю. Поульсена відповідно. Словенці також зробили останню заміну, замінивши Й. Млакара на М. Зайца. Після фінального свистка Данія здобула перемогу над Словенією з рахунком 2:1. Захоплююче протистояння двох футбольних держав продемонструвало високий рівень конкуренції у відбіркових матчах чемпіонату Європи, і завдяки цьому тріумфу Данія стала ще на один крок ближче до завоювання місця на Євро. Однак шлях до турніру ще далекий від завершення, і обом командам необхідно підтримувати свою форму під час кваліфікаційних кампаній. Матч на стадіоні «Паркен», безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння, в якому відбилася напружена боротьба протягом усього відбіркового турніру чемпіонату Європи. Футбольні вболівальники всього світу з нетерпінням чекають на нові захопливі поєдинки під час кваліфікаційного етапу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Північна Ірландія — Данія, Словенія — Казахстан.