Франція — Гібралтар — 14:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-18 23:39 18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Гібралтару. Франция ... Франція — Гібралтар — 14:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

18 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Франції та Збірна Гібралтару.

Франция - Гибралтар - 14:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаФранция - Гибралтар - 14:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Франція — Гібралтар — 14:0 (7:0)
Голи: E. Santos (3), Тюрам (4), В. Заїр-Емері (16), Мбаппе (30), Джонатан Клаусс (34), Коман (36), Фофана (37), Рабьо (64), Коман (66), О. Дембеле (73), Мбаппе (75), Мбаппе (82), Жиру (89), Жиру (90+1)

Предупредження: Лі Кашаро (31)

Огляд матчу Франція — Гібралтар:

Франція розгромила Гібралтар у відбірковому матчі Чемпіонату Європи. У матчі, що проходив з великою перевагою, Франція домінувала над Гібралтаром, здобувши впевнену перемогу з рахунком 7:0 у перерві і 14:0 в основний час. Матч, що проходив на стадіоні Allianz Riviera, продемонстрував виняткову майстерність Франції в атаці і нездатність Гібралтару захищатися. Гра почалася на драматичній ноті: на третій хвилині гравець Гібралтару Е. Сантос помилково забив гол у власні ворота, забезпечивши Франції ранню перевагу. Французька команда швидко скористалася цією перевагою, і вже на четвертій хвилині М. Турам забив гол. Франція продовжувала наполегливо атакувати оборону Гібралтару, і на 16-й хвилині В. Заїр-Емері вразив ворота. На жаль для Гібралтару, вже за дві хвилини Сантос отримав червону картку, що ще більше ускладнило їхні шанси на порятунок. На 19-й хвилині Франція зробила першу заміну в матчі, замінивши В. Заїр-Емері на І. Фофану. Ця заміна мало чим порушила ритм гри Франції, і на 30-й хвилині було призначено пенальті, який спокійно реалізував К. Мбаппе. На 31-й хвилині гравець Гібралтару Л. Каскіаро отримав жовту картку, що свідчить про те, що він не зміг стримати французьких нападників.

Домінування Франції продовжилося: на 34-й хвилині Ж. Клосс забив гол, потім послідували голи К. Комана і Й. Фофани на 36-й і 37-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму Гібралтар спробував перегрупуватися, зробивши дві швидкі заміни на 61-й хвилині: на поле вийшли Ж. Чиполіна і Л. Вок. Чіполіна та Л. Вокер. Однак гольову феєрію Франції зупинити не вдалося: на 64-й хвилині А. Рабіо вразив ворота суперника, а через дві хвилини К. Коман забив ще один гол. На 66-й хвилині Франція зробила заміну, замінивши К. Комана та А. Рабіо на О. Дембеле та Б. Камара. Ці заміни тільки посилили атаку французів, і на 73-й хвилині О. Дембеле забив гол, а на 75-й хвилині ще один гол забив К. Мбаппе. Короткочасний перепочинок для Гібралтару настав на 78-й хвилині, коли гол француза О. Жиру було скасовано через положення «поза грою». Проте Франція продовжувала домінувати, і на 82-й хвилині К. Мбаппе забив ще один гол, а на 89-й і 90-й хвилинах відзначився О. Жиру. В останні хвилини матчу Франція продемонструвала свою глибину, зробивши останню заміну на 81-й хвилині, замінивши Д. Упамекано на В. Салібу. Салібу. Гібралтар також зробив останню заміну, замінивши Т. Де Барра на Ж. Кумбса. Кумбса. Загалом матч між збірними Франції та Гібралтару продемонстрував разючу різницю в якості гри між двома командами. Атакувальна міць Франції та оборонні проблеми Гібралтару були продемонстровані повною мірою, що призвело до переконливої перемоги французької команди у відбірковій кампанії до Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Греція — Франція, Гібралтар — Нідерланди.