Боснія — Словаччина — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-11-19 23:41 19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна ... Боснія — Словаччина — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

19 листопада відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна Словаччини.

Босния - Словакия - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБосния - Словакия - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Боснія — Словаччина — 1:2 (0:0)
Голи: P. Hrosovsky (49) — Боженік (52), Шатка (71)

Попередження: R. Gojkovic (35), I. Основні (48), Боженік (52), Превляк (59), R. Gojkovic (63)

Огляд матчу Боснія — Словаччина:

У напруженому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Боснія і Герцеговина зустрілася зі Словаччиною на стадіоні «Біліно Поле». Обидві команди прагнули здобути перемогу і підвищити свої шанси на потрапляння на престижний турнір. Перший тайм залишився безгольовим, обидві сторони продемонстрували свою оборонну міць. Матч розпочався з високою інтенсивністю, і гравці не шкодували сил, прагнучи перемоги. Однак час минав до кінця першої 45-хвилинки, а глухий кут так і не було перервано. У перерві обидві команди перегрупувалися і стали розробляти стратегію на другий тайм. Глядачі з нетерпінням чекали голу і хвилювання після відносно спокійного першого тайму. Лише за три хвилини після початку другого тайму Боснія і Герцеговина зазнала невдачі, коли Р. Гойкович отримав жовту картку, що означало перше попередження в матчі. Ще одного удару по команді Боснії та Герцеговини завдав І. Башич, який також отримав жовту картку лише через п’ять хвилин. На 49-й хвилині гра набула драматичного оберту — власний гол забив гравець Боснії і Герцеговини П. Хросовський, забезпечивши Словаччині перевагу. Однак Боснія і Герцеговина не втрачала надії і швидко відповіла на 52-й хвилині, коли словак Р. Бозенік забив вражаючий гол, ще більше збільшивши свою перевагу. На жаль, на цій же хвилині він отримав жовту картку. У міру того як матч загострювався, обидві команди демонстрували свій дух суперництва.

На 59-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Боснії і Герцеговини С. Превляк. Однак його тут же замінив Н. Білбія, намагаючись надати боснійцям нових сил. На 63-й хвилині удача Боснії і Герцеговини пішла на спад, коли Гойкович, який вже мав вилучення, отримав червону картку. Словаки скористалися своєю чисельною перевагою, і на 71-й хвилині Л. Сатка забив гол, ще більше зміцнивши перевагу Словаччини. Боснійські вболівальники на стадіоні були розчаровані, а словацькі вболівальники раділи з приводу переваги своєї команди. Під час матчу обидві команди зробили кілька замін. Керівники команд прагнули внести тактичні зміни і випустити на поле свіжі сили, щоб переломити хід матчу на свою користь. На 78-й хвилині Боснія і Герцеговина замінила Г. Чімірота на Н. Золотича, намагаючись омолодити атаку. У міру наближення до фінального свистка Словаччина зробила три заміни, а Боснія і Герцеговина — дві. Команди прагнули використати кожну секунду, щоб змінити рахунок на табло. Однак, незважаючи на всі зусилля, голів забито не було, і матч завершився з рахунком 1:2 на користь Словаччини. Це був невтішний результат для Боснії і Герцеговини, яка мужньо билася, але в підсумку не змогла подолати опір словацької команди. Цей матч продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність обох команд у їхньому прагненні завоювати місце на Чемпіонаті Європи. І Боснія і Герцеговина, і Словаччина продемонстрували яскраві моменти, але в підсумку тріумфатором стала Словаччина.