Брентфорд — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 21:26 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Арсенал (Лондон).

Брентфорд - Арсенал - 0:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Арсенал - 0:1. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Брентфорд (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Хаверц (88)

Попередження: K. Ajer (45+1), Габріель Мартінеллі (56)

Огляд матчу Брентфорд — Арсенал:

Брентфорд — Арсенал: У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Брентфорд» зустрівся з «Арсеналом» на стадіоні Gtech Community Stadium. Обидві команди прагнули розпочати свою кампанію з позитивної ноти, і матч обіцяв стати напруженою боротьбою двох добре зіграних команд. Рахунок 0:0 у перерві тільки посилив напругу на стадіоні, і вболівальники обох команд сподівалися на перелом у другому таймі. Перший тайм продемонстрував вражаючі оборонні дії обох команд, які не дозволили забити жодного голу та реалізувати жодного шансу. Початок матчу пройшов у високому темпі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. На 42-й хвилині «Арсенал» вирішив повести в рахунку, але гол було скасовано через порушення офсайду Л. Троссардом. Наприкінці першого тайму напруга зросла, і незадовго до свистка на перерву гравець «Брентфорда» К. Айєр отримав жовту картку. Цей інцидент поклав початок захоплюючому другому тайму, коли обидві команди повернулися на поле з рішучістю вийти з глухого кута. Другий тайм почався з того, що на 56-й хвилині гравець «Арсеналу» Г. Мартінеллі отримав жовту картку, що підкреслило фізичний характер поєдинку. На 65-й хвилині «Арсенал» вирішив здригнутися і ввів у гру Габріеля Жезуса, який замінив Е. Нкетіа. Ця заміна надала нової динаміки атаці «Арсеналу» і змусила «Брентфорд» обережніше діяти в обороні.

Відчувши необхідність змін, менеджер «Брентфорда» на 72-й хвилині зробив подвійну заміну: замість Н. Мопая і С. Баптиста вийшли Ю. Вісса і Ю. Ярмолюк. Ближче до кінця гри менеджер «Арсеналу» пішов за прикладом і зробив дві заміни, щоб освіжити атакувальні можливості своєї команди. На 79-й хвилині Г. Мартінеллі замінив К. Хаверца, і це рішення виявилося вирішальним. В останні хвилини матчу «Арсенал» нарешті знайшов довгоочікуваний перелом. На 88-й хвилині К. Гавертц зумів обіграти захисників «Брентфорда» і вколотити м’яч у ворота, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Атмосфера на стадіоні вибухнула радістю — вболівальники «Арсеналу» святкували пізній гол своєї команди. «Брентфорд» не був готовий до поразки і зробив дві пізні заміни на 90-й хвилині. Ф. Оньєка та С. Годдос вийшли замість К. Льюїса-Поттера та Занки, відповідно, в останній спробі врятувати очко. «Арсенал» же обрав більш оборонний підхід, зробивши дві заміни на 90-й хвилині. М. Одегаард і Жоржиньо замінили втомлені ноги, а Б. Сака і Б. Вайт звільнили місце. Вайт звільнили місце. 90 хвилин гри добігли кінця, і «Арсенал» здобув перемогу з рахунком 1:0. Ця важка перемога продемонструвала цілеспрямованість і якість обох команд, які невпинно боролися від початку і до кінця. Матч Прем’єр-ліги між командами «Брентфорд» і «Арсенал» на стадіоні Gtech Community Stadium став захопливим поєдинком, який, безсумнівно, запам’ятається вболівальникам своєю інтенсивністю та захопливими моментами. Обидві команди продемонстрували своє прагнення до успіху і задали тон майбутньому захоплюючому сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Лутон Таун, Арсенал — Вулверхемптон.