Мілан — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 23:45 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Милан - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Мілан (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:0 (1:0)
Голи: Ернандес (45+2)

Предупредження: Артур Мело (12), Ф. Парізі (45+1), Томорі (56), С. Піолі (77)

Огляд матчу Мілан — Фіорентина:

У напруженому поєдинку з «Фіорентиною» «Мілан» здобув перемогу з рахунком 1:0 на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Незважаючи на рівний рахунок, обидві команди продемонстрували високу самовіддачу і майстерність упродовж усієї гри. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, але саме «Мілану» вдалося переломити ситуацію. На 45-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Мілана» після фолу в штрафному. Тео Ернандес впевнено вийшов уперед і переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Одразу після перерви «Фіорентина», вирішивши повернутися в гру, зробила заміну. Артур Мело був замінений на М. Лопеса в спробі привнести свіжі сили в півзахист. Однак оборона «Мілана» була надійною і стримувала «Фіорентину» протягом майже всього другого тайму. По ходу гри обидві команди почали проявляти ознаки втоми, що призвело до низки фолів і жовтих карток. На 56-й хвилині гравець «Мілана» Фікайо Томорі отримав жовту картку за попередження, що підкреслює напруженість матчу. Попри всі зусилля, «Фіорентина» не змогла використати свої можливості для того, щоб зрівняти рахунок.

Під кінець часу обидві команди зробили різні заміни, намагаючись змінити динаміку гри. На 60-й хвилині Крістіан Пулішич і Росс Барклі посилили атакувальну лінію, а на 70-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру Л. Бельтрана і М. Нзолу. У міру наростання напруги кілька гравців отримали жовті картки, бо відчайдушно боролися за контроль над ситуацією. На 77-й хвилині тренера «Мілана» Стефано Піолі було попереджено, оскільки емоції на полі були високі. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, обидві команди продовжували робити заміни, щоб закріпити результат. На 81-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру А. Дункана і Р. Соттіла, а «Мілан» замінив Луку Йовіча і Юнуса Мусу на 83-й і 84-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри темп посилився, і «Мілан» зробив останню заміну, замінивши Давіде Калабрію на А. Флоренці на 90-й хвилині. Флоренці на 90-й хвилині. «Фіорентина» спробувала відігратися, випустивши на 88-й хвилині Г. Бонавентуру замість К. Куаме, але так і не змогла зрівняти рахунок. Фінальний свисток сповістив про перемогу «Мілана» з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність протягом усього матчу, але саме «Мілан» виявився сильнішою стороною в цій зустрічі. Ця перемога додасть «Мілану» впевненості у своїх силах і дасть змогу продовжити боротьбу в жорсткій конкурентній боротьбі в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Фрозіноне, Фіорентина — Салернітана.