Реал С-дад — Севілья — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 19:15 26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Севілья — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Севілья (Іспанія).

Реал С-дад - Севилья - 2:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Севилья - 2:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Севілья (Іспанія) — 2:1 (2:0)
Голи: Дмитрович (3), Умар Садік (22) — Ю. Ен-Несірі (60)

Попередження: Мікель Мерінос (33), Траоре (78), Рамос (82)

Огляд матчу Реал С-дад — Севілья:

«Реал Сосьєдад» здобув надважливу перемогу над «Севільєю» з рахунком 2:1 у захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Реалі Арена». Попри пізній ривок «Севільї», «Реал Сосьєдад» утримав перевагу і вийшов переможцем. Початок матчу був невдалим для «Севільї»: вже на 3-й хвилині «Реал Сосьєдад» вийшов уперед завдяки голу, забитому воротарем «Севільї» М. Дмитровичем. «Реал Сосьєдад» продовжував насідати і був винагороджений на 22-й хвилині, коли У. Садік забив гол, збільшивши перевагу до 2:0. Протягом усього першого тайму господарі поля створювали безліч нагод і демонстрували свою майстерність в атаці. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» М. Меріно. Однак це не завадило команді зберегти перевагу у два м’ячі до перерви. На початку другого тайму «Севілья» провела першу заміну: на 46-й хвилині Б. Сумаре замінив О. Торреса. Ця заміна надала «Севільї» нових сил, і на 60-й хвилині Й. Ен-Несірі забив гол, скоротивши відставання до 2:1. У відповідь «Реал Сосьєдад» зробив заміну: на 67-й хвилині А. Барренексеа замінив А. Захаряна. «Севілья» продовжувала прагнути перемоги і на 73-й хвилині ввела в гру Л. Баде та Д. Лукебакіо для посилення атаки.

На 75-й хвилині «Реал Сосьєдад» також здійснив дві заміни: Б. Туррієнтес вийшов замість У. Садіка, а М. Оярсабаль — замість М. Меріно. Напруга гри зросла, коли на 78-й хвилині Х. Траоре отримав жовту картку за «Реал Сосьєдад», а на 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Севільї» С. Рамос. На 84-й хвилині «Реал Сосьєдад» здійснив дві останні заміни: Т. Кубо і Х. Траоре замінили М. Чо і А. Елустондо відповідно. Напруга на полі досягла свого апогею на 88-й хвилині, коли гравця «Севільї» С. Рамоса вилучили з поля після отримання червоної картки. Невдовзі його товариш по команді Х. Навас також отримав червону картку, внаслідок чого «Севілья» залишилася вдев’ятьох. В останні хвилини гри «Севілья» спробувала врятувати очко, випустивши на 90-й хвилині Л. Окампоса та Фернандо як останніх гравців. Однак «Реал Сосьєдад» стійко оборонявся, не даючи «Севільї» жодного шансу зрівняти рахунок. Фінальний свисток пролунав так, що «Реал Сосьєдад» здобув перемогу з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував стійкість і вміння вистояти, особливо перед обличчям пізнього натиску «Севільї». Ця перемога зміцнила позиції «Реал Сосьєдаду» в турнірній таблиці Ла Ліги і додала впевненості в завтрашньому дні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Реал С-дад, Севілья — Вільярреал.