АЕК — Брайтон — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:39 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Брайтон (Англія). ... АЕК — Брайтон — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Брайтон (Англія).

АЕК - Брайтон - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАЕК - Брайтон - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

АЕК (Афіни) — Брайтон (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: Жоао Педро (55)

Предупредження: Дж. Вельтман (12), M. Гачинович (27), S. Zuber (63), M. Гачинович (65)

Огляд матчу АЕК — Брайтон:

АЕК Афіни зустрівся з «Брайтоном» у напруженому матчі Ліги Європи УЄФА на легендарній арені OPAP. Обидві команди прагнули перемоги, і матч обіцяв захоплююче видовище. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували гарний рівень майстерності та рішучості. Однак, незважаючи на кілька помітних спроб, включно із запальним ударом гравця АЕК Афіни М. Гачиновіча, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали нових подій у другому таймі. З початком другого тайму напруга на полі тільки наростала. На 55-й хвилині у ворота «Брайтона» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду повести в рахунку. Жоао Педро підійшов до точки і впевнено реалізував пенальті, забезпечивши «Брайтону» перевагу 1:0. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві сторони боролися за контроль. Однак напруга стала наростати, коли гравцям обох команд були показані жовті картки. Дж. Вельтман із «Брайтона» та М. Гачинович з АЕК Афіни отримали попередження на 12-й та 27-й хвилинах відповідно. С. Цубер і М. Гачинович з АЕК Афіни отримали жовті картки на 63-й і 65-й хвилинах відповідно, що ще більше посилило напругу на полі.

На жаль для «АЕК Афіни», день Гачиновича ставав дедалі гіршим і гіршим: на 65-й хвилині він отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Обидві команди зробили заміни, намагаючись переломити хід матчу. На 69-й хвилині замість М. Дахуда в гру вступив К. Мітома з «Брайтона». АЕК Афіни також здійснив зміни: С. Араужо та Е. Понсе замінили П. Манталоса та С. Цубера відповідно на 72-й хвилині. Цубера відповідно на 72-й хвилині. На тій самій хвилині в гру вступив Н. Амрабат, який замінив Н. Еліассона у складі «АЕК Афіни». По ходу матчу напруга залишалася високою, але обидві команди не могли створити явних моментів. На 77-й хвилині «Брайтон» зробив другу заміну: Дж. Мілнер вийшов замість Жоао Педро. У відповідь на це на 83-й хвилині О. Пінеда замінив Р. Пісарро. На останніх хвилинах матчу «Брайтон» здійснив дві пізні заміни: на 87-й хвилині Б. Гілмур замінив К. Гілмур замінив К. Балеба, а Е. Фергюсон на тій самій хвилині замінив Дж. Даффуса. У підсумку єдиний гол «Брайтона» виявився вирішальним, і матч завершився перемогою англійської команди з рахунком 1:0. Незважаючи на те, що значну частину матчу «АЕК Афіни» грав удесятьох, команда проявила гідну захоплення стійкість, але в підсумку не змогла здобути перемогу. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище європейського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аякс — АЕК, Брайтон — Марсель.