Мельде — Карабах — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:07 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Карабах (Азербайджан). ... Мельде — Карабах — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Карабах (Азербайджан).

Мельде - Карабах - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМельде - Карабах - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Мельде (Норвегія) — Карабах (Азербайджан) — 2:2 (0:1)
Голи: K. Eriksen (82), K. Eriksen (87) — Juninho (12), Бахлул Мустафазада (90+5)

Попередження: M. Grodem (36), M. Ловик (43), M. Eikrem (62), P. Andrade (66), Кевін Медіна (76), Редон Шиджа (90+8)

Огляд матчу Мельде — Карабах:

Захоплюючий футбольний матч між командами «Мольде» і «Карабах» у рамках Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Акер» завершився внічию 2:2, залишивши обидві команди в рівних умовах. Гра стала свідком безлічі подій: голи, жовті картки та заміни тримали глядачів у напрузі. Першим забив «Карабаг», і Жуніньо на 12-й хвилині вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Мольде спробував відігратися, але в підсумку отримав дві жовті картки поспіль: М. Гродем і М. Ловик були попереджені суддею на 36-й і 43-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму Мольде вирішив зробити заміну, випустивши Н. Одегарда замість М. Гродема на 58-й хвилині.

«Карабах» також зробив заміну, замінивши Жуніньо на Р. Кшикшу на 60-й хвилині. Напруга матчу продовжувала зростати, коли на 62-й хвилині було показано ще одну жовту картку, цього разу гравцеві «Мольде» М. В. Ейкрему. Карабазький футболіст П. Андраде наслідував його приклад, отримавши попередження на 66-й хвилині. Потім «Мольде» зробив другу заміну: В. Беріша замінив Е. Кітолано на 69-й хвилині. На 76-й хвилині жовту картку отримав гравець «Карабага» К. Медіна, що ще більше загострило обстановку. На 77-й хвилині «Карабаг» провів дві швидкі заміни: замість Т. Байрамова вийшов Ю. Бензія, а К. Медіна замінив Б. Гусейнова. Героєм матчу став К. Еріксен, який одноосібно зрівняв рахунок двома чудовими голами на 82-й і 87-й хвилинах, чим розлютив глядачів «Мольде». Однак «Карабагу» вдалося зрівняти рахунок на 90-й хвилині, коли Б. Мустафазада вразив ворота суперника і врятував для своєї команди цінне очко. Наприкінці матчу гравець «Карабага» Р. Кшикша отримав жовту картку на 90-й хвилині, поповнивши список попереджень для своєї команди. Обидві команди проявили неабияку рішучість і майстерність упродовж усього матчу, внаслідок чого була досягнута заслужена нічия. Гравці продемонстрували свій талант, уболівальники стали свідками захопливого поєдинку, а Aker Stadion став свідком ще одного незабутнього вечора європейського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Мельде, Карабах — Хеккен.