Реймс — Страсбур — 2:1. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 23:55 1 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Страсбур — 2:1. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

1 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Страсбур (Франція).

Реймс - Страсбур - 2:1. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Страсбур - 2:1. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Реймс (Франція) — Страсбур (Франція) — 2:1 (2:0)
Голи: A. Richardson (10), Дарамі (42) — Гамейро (88)

Предупредження: Т. Де Смет (86)

Огляд матчу Реймс — Страсбур:

У захопливому футбольному матчі Ліги 1 Реймс змагався зі Страсбуром на стадіоні Stade Auguste-Delaune II. Це була захоплива зустріч, у якій «Реймс» домінував у першому таймі, ведучи в рахунку 2:0, а «Страсбур» зробив відважне повернення в другому таймі, але в підсумку зазнав поразки з рахунком 2:1. Матч почався з високою інтенсивністю, і на 10-й хвилині «Реймс» взяв гору. А. Річардсон ударом з розвороту вивів свою команду вперед. Реймс продовжував домінувати в матчі, контролюючи гру і створюючи безліч моментів. Страсбург спробував відігратися і на 13-й хвилині випустив на заміну Г. Ньямсі, сподіваючись переломити хід зустрічі. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом: на 42-й хвилині Реймс зміцнив свою перевагу. М. Дарамі забив блискучий гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. На початку другого тайму «Страсбур» зробив нові заміни, намагаючись змінити динаміку гри. На 61-й хвилині замість Анжело вийшов Дж. Мванга, надавши команді свіжих сил.

Рішучість «Страсбура» принесла свої плоди, коли на 88-й хвилині було призначено пенальті. К. Гамейро взяв на себе відповідальність і успішно реалізував його, скоротивши відставання до 2:1. Обидві команди продовжили вносити зміни до своїх складів. На 75-й хвилині «Страсбур» випустив Д. Бакву замість Л. Мотіби, а І. Дукуре замість І. Сіссоко. Реймс відповів своїми замінами, випустивши на 78-й хвилині Т. Теуму і К. Накамуру для посилення атаки. Під кінець часу Реймс зробив останню заміну на 85-й хвилині, випустивши Дж. Іто і Р. Хадру. Страсбур також зробив пізню заміну: А. Річардсон замінив А. Коне на 90-й хвилині. Однак ближче до кінця гри напруга в грі зросла: Т. Де Смет отримав жовту картку за «Реймс», а А. Сілла — за «Страсбур». Незважаючи на всі зусилля, «Страсбур» не зміг зрівняти рахунок в останні хвилини матчу, і «Реймс» здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд, а сильна гра Реймса в першому таймі забезпечила йому перемогу в цьому захопливому поєдинку Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Реймс, Брест — Страсбур.