Жирона — Валенсія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 16:59 2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Валенсія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Жирона - Валенсия - 2:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Валенсия - 2:1. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Жирона (Іспанія) — Валенсія (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: Стуані (83), Стуані (88) — Хьюго Дуро (57)

Попередження: Д. Блінд (36), Ян Коуто (42), Y. Гасіоровскі (61), Хьюго Дуро (77), Savio (90+2)

Огляд матчу Жирона — Валенсія:

Жирона — Валенсія: У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві» «Жирона» здобула перемогу над «Валенсією» з рахунком 2:1. Від початку і до кінця гри вболівальники тримали вболівальників у напрузі: обидві команди демонстрували свою майстерність і наполегливо боролися за три очки. Перша половина гри пройшла в напруженій боротьбі, і жодній із команд не вдалося забити гол. «Жирона» зробила першу заміну в матчі на 13-й хвилині, коли замість П. Торре в гру вступив Й. Еррера. Еррера. В обох команд було достатньо нагод, але надійний захист і вражаюча гра воротарів дозволили зрівняти рахунок до перерви. Другий тайм «Жирона» розпочала в меншості, коли на 57-й хвилині гравець «Валенсії» Х. Дуро забив перший гол. Цей гол надав матчу нового імпульсу і змусив «Жирону» здійснити атаку у відповідь. Однак на 61-й хвилині гравець «Валенсії» Ю. Гасіоровскі отримав жовту картку, що свідчить про напруження боротьби. На 67-й хвилині «Жирона» провела першу заміну в другому таймі, замінивши М. Дьяхабі на Ф. Переса.

Вони продовжували йти вперед, і їхні зусилля окупилися на 83-й хвилині, коли К. Стуані зрівняв рахунок. Гол вдихнув нове життя в гру «Жирони», і господарі взяли матч під свій контроль. На 84-й хвилині «Валенсія» провела три швидкі заміни: на поле вийшли С. Канос, Р. Яремчук і С. Амалла. Попри спроби повернути собі лідерство, на 88-й хвилині «Жирона» завдала удару проти ходу гри. К. Стуані забив свій другий гол у матчі, забезпечивши своїй команді надважливу перемогу. Останні хвилини гри були наповнені драматизмом. На 90-й хвилині у «Жирони» було скасовано гол через офсайд, а обидві команди отримали жовті картки. Савіо був вилучений з поля, а Габріель Пауліста отримав попередження за гру «Валенсії». Матч продемонстрував конкурентний характер Ла Ліги, коли обидві команди викладалися на полі на повну. Перемога «Жирони» стала свідченням їхньої стійкості та рішучості, в той час як «Валенсія» боролася щосили, але не змогла врятувати очко. Загалом матч «Жирона» — «Валенсія» на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві» став захопливим видовищем. У матчі було все — голи, картки, напружені моменти — і вболівальники з нетерпінням чекали наступного поєдинку між цими двома конкурентоспроможними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Жирона, Гетафе — Валенсія.