Чорноморець — ЛНЗ — 1:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 17:31 3 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — ЛНЗ — 1:3. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ЛНЗ (Черкаси).

Черноморец - ЛНЗ - 1:3. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - ЛНЗ - 1:3. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Чорноморець (Одеса) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:3 (0:0)
Голи: A. Штогрин (75) — О. Хобленко (52), Наумець (83)

Предупредження: Муравський (16), Кузик (48), О. Хобленко (53), Бадибанга (86)

Огляд матчу Чорноморець — ЛНЗ:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Чорноморцем» і ЛНЗ «Черкаси» вболівальники на стадіоні «Чорноморець» змогли побачити захопливий футбол. Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другому «Черкаси» здобули заслужену перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, щоб отримати перевагу. По ходу гри напруга зростала, що призвело до виникнення гострих моментів і напружених ситуацій. На 16-й хвилині гравець «ЛНЗ Черкаси» М. Муравський отримав жовту картку, що стало першим проявом дисциплінарного впливу в матчі. З початком другого тайму стало зрозуміло, що команди прагнуть вийти з глухого кута. На 48-й хвилині гравець «Чорноморця» О. Кузик був попереджений жовтою карткою, поповнивши зростаючий список вилучень у матчі. Незабаром гравець черкаського «ЛНЗ» О. Хобленко влучив у площину воріт, забивши дебютний гол і забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Однак радість Хобленка була недовгою — на 53-й хвилині він отримав жовту картку. Намагаючись змінити динаміку матчу, «ЛНЗ Черкаси» зробив дві заміни на 66-й хвилині.

Хобленко вийшов замість М. Прядуна, а І. Калюжний вийшов замість В. Наумеця. «Чорноморець», вирішивши зрівняти рахунок, зробив першу заміну на 73-й хвилині, замінивши С. Айєде на Б. Бойчука. Цей хід виявився вирішальним, оскільки на 75-й хвилині А. Штогрин, гравець «Чорноморця», забив чудовий гол, зрівнявши рахунок у матчі з «ЛНЗ Черкаси». Однак «ЛНЗ Черкаси» на цьому не зупинився. На 83-й хвилині В. Наумець добив м’яч у сітку, відновивши перевагу і вивівши свою команду в лідери. Під кінець часу обидві команди намагалися домогтися успіху, і в міру наближення до кінця матчу на гравців обрушився шквал жовтих карток. На 86-й хвилині попередження отримав гравець «Чорноморця» З. Бадибанга. На щастя, «ЛНЗ Черкаси» вдалося зберегти дисципліну і закінчити матч без жовтих карток. В останні хвилини гри «Черкаси» забили ще один гол, ще більше збільшивши свою перевагу. Матч між «Чорноморцем» і «Черкасами» став свідченням пристрасної та конкурентної природи футболу Прем’єр-ліги. Незважаючи на те що «Чорноморець» наполегливо бився, саме ЛНЗ «Черкаси» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і цілеспрямованість, перетворивши матч на захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Чорноморець».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Колос, ЛНЗ — Минай.