Барселона — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 23:58 3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та ... Барселона — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Барселона - Атлетико - 1:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Атлетико - 1:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Барселона (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 1:0 (1:0)
Голи: Жоао Фелікс (28)

Попередження: Хосе Марія Хіменес (31), Вітсель (34), Коке (38), К. Аспілікуета (47), Жоао Фелікс (50), Торрес (78), Рональд Араужо (79), Хаві (82)

Огляд матчу Барселона — Атлетіко:

У запеклому футбольному матчі між командами «Барселона» і «Атлетіко Мадрид» у Ла Лізі, що відбувся на престижному стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс», обидві команди боролися щосили, і в підсумку перемогу здобула «Барселона» — 1:0. Перший тайм розпочався з великою інтенсивністю, обидві команди намагалися домінувати у володінні м’ячем і створювати гольові можливості. На 28-й хвилині «Барселона» взяла гору, забивши приголомшливий гол Жоау Феліша. Португальський нападник продемонстрував свою майстерність і влучність, влучивши у площину воріт, і забезпечив «Барселоні» таку необхідну перевагу. Мадридський «Атлетіко», вирішивши зрівняти рахунок, пішов уперед, але зіткнувся з кількома невдачами. На 31-й хвилині Х. М. Гіменес отримав попереджувальну жовту картку, а на 34-й хвилині — А. Вітсель з «Атлетіко Мадрид». Напружений матч тривав, і на 38-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Коке. З початком другого тайму «Атлетіко Мадрид» переломив хід гри. На 46-й хвилині було проведено три швидкі заміни: Р. Рікельме замінив А. Рікельме замінив А. Корреа, Н. Моліна замінив К. Аспілікуету, а Х. М. Гіменес замінив С. Ліно. Однак заміни не одразу принесли бажаний результат. Розчарування стало наростати, і на 47-й хвилині гравець «Атлетіко Мадрид» К. Аспілікуета отримав жовту картку.

Жоао Фелікс із «Барселони» також опинився в суддівській книзі на 50-й хвилині. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди вели тактичну боротьбу за збереження своєї переваги. На 65-й хвилині «Атлетіко Мадрид» спробував струсити ситуацію, зробивши ще дві заміни: А. Мората вийшов замість М. Депая, а С. Нігес — замість Коке. Барселона відповіла першими двома замінами на 77-й хвилині: Рафінья замінив Л. Ямала, а Жоао Фелікс — Ф. Торреса. У заключній частині матчу напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток. Ф. Торрес був попереджений на 78-й хвилині, а Р. Араужо — на 79-й. Хаві також отримав жовту картку на 82-й хвилині, поповнивши список попереджень «Барселони». На 88-й хвилині до них приєднався Х. Кансело, який отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування «Барселони». Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Барселона» провела останню заміну на 89-й хвилині: Педрі замінив Ф. Лопеса. У заключні хвилини матчу гравець «Барселони» Ф. де Йонг також отримав попереджувальну жовту картку на 90-й хвилині. Під звуки фінального свистка «Барселона» вийшла переможницею з рахунком 1:0 проти «Атлетіко Мадрид». Матч продемонстрував напружене суперництво і конкурентну боротьбу обох команд, залишивши глядачів у напрузі до самої останньої хвилини. Ця перемога, безсумнівно, підніме бойовий дух і впевненість «Барселони», яка продовжить свій шлях у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Жирона, Атлетіко — Альмерія.