Монпельє — Ланс — 0:0. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-08 23:55 8 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Ланс — 0:0. Чемпіонат Франції, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

8 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Ланс (Франція).

Монпелье - Ланс - 0:0. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Ланс - 0:0. Чемпионат Франции, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 15-й тур

Монпельє (Франція) — Ланс (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Кевін Дансо (11), Франковський (14), С. Делей (84), Джордан Феррі (90+3)

Огляд матчу Монпельє — Ланс:

Монпельє і Ленс зіграли в безгольову нічию в недавньому поєдинку Ліги 1 на стадіоні Stade de la Mosson-Mondial 98. Незважаючи на відсутність голів, матч не обійшовся без драматизму та екшену. На початку гри обидві команди подавали великі надії, але в першому таймі їм насилу вдавалося забити. Монпельє і Ленс боролися за володіння м’ячем і створювали моменти, але в перерві рахунок залишився незмінним. На 11-й хвилині Ленс отримав жовту картку, коли К. Дансо сфолив на супернику. Це раннє вилучення задало тон фізичній боротьбі, обидві команди прагнули отримати перевагу. Кілька хвилин потому П. Франковскі з «Ленса» також був вилучений за аналогічне порушення. Суддя уважно стежив за ходом гри і не соромився показувати картки, коли це було необхідно. У другому таймі відбулися деякі кадрові зміни, починаючи з того, що на 56-й хвилині «Монпельє» зробив заміну. М. Аль Тамарі замінив К. Йебоа, оскільки господарі поля хотіли привнести в гру більше атакуючої загрози. На 65-й хвилині «Ленс» зробив потрійну заміну, випустивши А. Томассона і В. Саїда, а Д. Коста замінив А. Фульгіні. На тій самій хвилині «Монпельє» зробив дві заміни: К. Файад і С. Делайє замінили своїх партнерів по команді. По ходу матчу обидві команди продовжували шукати переломний момент.

Монпельє зробив чергову заміну на 70-й хвилині, випустивши Е. Тчато замість Ф. Сако в пошуках свіжих сил та ідей в останній третині. Ленс також зробив зміни на 72-й хвилині, випустивши С. Абдул Самеда замість Н. Менді. Крім того, Е. Вахі замінив М. Гілавогі, щоб додати атакувальної потужності гостям. На 79-й хвилині «Ленс» зробив останню заміну: Н. Ель-Айнауї вийшов замість А. Діуфа. Гості сподівалися, що свіжі ноги допоможуть їм в останні хвилини гри. Однак у міру того, як матч наближався до завершення, розчарування стало охоплювати обидві сторони. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монпельє» Ш. Делайє, а на 90-й хвилині — Ж. Феррі. У підсумку жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч завершився внічию 0:0. І «Монпельє», і «Ленс» будуть задоволені тим, що заробили очко, але водночас знатимуть, що втратили можливість узяти всі три очки. Незважаючи на відсутність голів, гра була інтригуючим поєдинком двох конкурентоспроможних команд Ліги 1. Заміни надали грі нового імпульсу, але в підсумку обидва захисти вистояли і не дозволили суперникам забити жодного гола. І хоча результат, можливо, не порадував уболівальників, які жадають голів, матч продемонстрував стійкість і рішучість як «Монпельє», так і «Ленса». Тепер вони переключать свою увагу на наступні матчі, сподіваючись знайти свій гольовий момент і здобути важливі перемоги в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Монпельє, Ланс — Реймс.