Фулгем — Вест Гем — 5:0. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 17:56 10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Вест Гем — 5:0. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Фулхэм - Вест Хэм - 5:0. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Вест Хэм - 5:0. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 16-й тур

Фулгем (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 5:0 (3:0)
Голи: R. Jimenez (22), Вілліан (31), Т. Адарабіойо (40), Вілсон (60), Вінісіус (89)

Предупредження: Крессуелл (18), Жоао Палінья (45+1), Балло-Туре (75)

Огляд матчу Фулгем — Вест Гем:

Фулгем розгромив Вест Гем у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» Фулгем приголомшив Вест Гем вражаючою перемогою з рахунком 5:0. Гра продемонструвала атакувальну майстерність «Фулхема» і надійну оборону, внаслідок чого «Вест Гем» був приголомшений і не зміг відігратися. Перший тайм розпочався з того, що обидві сторони прагнули вплинути на перебіг поєдинку. Однак на 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вест Гема» Аарон Крессвелл, задавши тон напруженій боротьбі між двома лондонськими суперниками. Фулгем скористався невдачею суперника, і на 22-й хвилині Рауль Хіменес вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Фулгем продовжив домінувати в грі, і на 31-й хвилині Вільям додав ще один гол на табло, ще більше збільшивши свою перевагу. Невпинні атаки господарів принесли свої плоди, коли Тосін Адарабіоіо забив гол на 40-й хвилині, залишивши оборону «Вест Гема» в сум’ятті. Перед самою перервою спалахнули бурхливі емоції, коли гравець «Фулхема» Жоао Палхінья отримав жовту картку. Перший тайм закінчився з упевненою перевагою «Фулхема» 3:0. У другому таймі «Вест Гем» здійснив низку змін, намагаючись переломити хід матчу. Аарон Крессвелл був замінений на Константіноса Мавропаноса, а Пабло Форнальс вийшов замість Емерсона. «Фулхем» також зробив заміну: Вілліана замінив Гаррі Вілсон.

Заміни привнесли в гру свіжі сили, але саме «Фулгем» продовжив безжалісний штурм оборони «Вест Гема». На 60-й хвилині Вілсон продемонстрував свої гольові інстинкти, збільшивши перевагу «Фулхема» і практично поклавши край надіям на повернення «Вест Гема». «Вест Гем» спробував перегрупуватися, зробивши нові заміни: Мохаммед Кудус і Курт Зума вийшли замість Денілсона Мубами й Анджело Огбонни відповідно. Лукас Пахета також вийшов на поле, замінивши Саїда Бенрахму. Однак зміни не принесли бажаного результату. На 72-й хвилині «Фулгем» замість Рауля Хіменеса та Антоні Робінсона ввів у гру Карлоса Вінісіуса та Ферланда Менді, ще більше зміцнивши свою перевагу. Коттеджери продовжували чинити тиск, що призвело до жовтої картки Ферланда Менді на 75-й хвилині. На 80-й хвилині Скотт Паркер зробив ще дві заміни: Жоао Палхінья вийшов замість Гаррісона Ріда, а Алекс Івобі замінив Боббі Декордова-Ріда. «Фулгем» продовжував невпинно прагнути до мети, і їхня рішучість окупилася на 89-й хвилині, коли Карлос Вінісіус вдруге вразив ворота суперника, оформивши переконливу перемогу з рахунком 5:0. Домінуюча гра «Фулхема» не тільки зміцнить їхню впевненість, а й послужить попередженням для інших учасників Прем’єр-ліги. Їхня атакувальна міць у поєднанні з надійною обороною виявилася занадто складним завданням для «Вест Гема». Цей результат слугуватиме мотивацією для «Фулхема», який прагне піднятися вгору турнірною таблицею та домогтися значних успіхів у цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Фулгем, Вест Гем — Вулверхемптон.