Монца — Фіорентина — 0:1. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 23:42 22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Фіорентина — 0:1. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Монца - Фиорентина - 0:1. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Фиорентина - 0:1. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Монца (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 0:1 (0:1)
Голи: L. Beltran (7)

Попередження: L. Beltran (33), (33), Міна (68), Жан-Даніель Акпа Акпро (72), M. Kayode (86), Д. Д’Амброзіо (88)

Огляд матчу Монца — Фіорентина:

«Монца» і «Фіорентина» зійшлися в захопливому матчі Серії А на стадіоні U-Power, і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Гра завершилася з рахунком 0:1 на користь «Фіорентини». На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, намагаючись заволодіти перевагою. Проте вже на 7-й хвилині «Фіорентина» вирвала перемогу. Л. Бельтран вколотив м’яч у сітку воріт, чим розлютив уболівальників «Віоли». Гол надав «Фіорентині» такий необхідний імпульс, і вона продовжувала загрожувати обороні «Монци» протягом усього першого тайму. На 33-й хвилині виникли розбіжності: Л. Бельтран отримав жовту картку за грубе порушення правил. На тій самій хвилині в суддівській книзі опинився і гравець «Монци» П. Марі. Напруга на полі продовжувала зростати, обидві команди боролися за контроль над грою. На початку другого тайму «Монца» зробила дві заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. П. Перейра і Р. Гальярдіні вийшли на заміну замість Л. Коломбо і П. Чурріа відповідно. «Фіорентина» також зробила заміну: Л. Бельтран був замінений на М. Нзолу. У другому таймі гра стала жорсткішою, внаслідок чого було отримано більше жовтих карток.

Ю. Міна з «Фіорентини» отримав жовту картку на 68-й хвилині, а Дж. Акпа Акпро з «Монци» був попереджений на 72-й хвилині. Обидві команди зробили чергові зміни у складах, коли матч вступив у завершальну стадію. На 77-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру Артура Мело та Р. Мандрагору, а «Монца» — Дані Моту та С. Віньято на 79-й хвилині. Віньято на 79-й хвилині. Коли час добігав кінця, обидві команди кинули всі сили на те, щоб забити вирішальний гол. Однак оборона трималася стійко, що призвело до напруженої кульмінації матчу. В останні хвилини «Монца» провела ще дві заміни: на поле вийшли Г. Кіріакопулос і С. Бірінделлі. «Фіорентина» також зробила дві пізні заміни, випустивши на поле Дж. Іконе та А. Дункана. На останніх хвилинах матчу загострення пристрастей стало наростати. На 86-й хвилині жовту картку отримав М. Кайоде з «Фіорентини», а на 88-й хвилині — Д. Д’Амброзіо з «Монци». Л. Раньєрі («Фіорентина») був останнім гравцем, який отримав попередження на 90-й хвилині. Попри всі зусилля обох команд, рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився, і «Фіорентина» здобула перемогу над «Монцою» з рахунком 0:1. Це була важка перемога для «Віоли» і розчарування для «Монци», яка прагнутиме відігратися в наступному матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Монца, Фіорентина — Торіно.