Юрген Клопп — про руку Едегора: «Я не розумію, як можна сказати, що це не пенальті» (ВІДЕО)

2023-12-24 15:40 23 грудня відбувся матч 18-го туру чемпіонату Англії між командами «Ліверпуль» і «Арсенал». Гра завершилася з ... Юрген Клопп — про руку Едегора: «Я не розумію, як можна сказати, що це не пенальті» (ВІДЕО)

23 грудня відбувся матч 18-го туру чемпіонату Англії між командами «Ліверпуль» і «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 1:1.

Юрген Клопп, Getty Images

На 18-й хвилині Мохамед Салах проштовхнув м’яч у штрафний майданчик «канонірів». Півзахисник гостей Едегор рукою, опущеною вниз, зупинив рух м’яча. Головний арбітр не зафіксував порушення правил і не поставив пенальті, причому судді на VAR не втрутилися в епізод.

Після завершення зустрічі наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічийний результат, а також оцінив цей епізод:

«Гра Едегора рукою? Ситуація з пенальті — дивна, я не знаю, чи бачив це суддя, але ви подивіться на це... Я не розумію, як можна сказати, що це не пенальті. Крім травм, перш за все я маю сказати спасибі „Енфілду“. Це було неймовірно.

У „Арсеналу“ був гарний початок. Вони прекрасно грають на стандартах. Ми майже зробили штучний офсайд, але, на жаль, не вийшло.

Після пропущеного голу ми дійсно знайшли спосіб увійти в гру. Після перерви ми мали забити ще. Виграли б, якби повели 2:1? Не знаю, але забивати повинні були. Ми мали моменти, був і високий пресинг. „Арсенал“ справді виняткова команда, але за ті 20 хвилин наприкінці ми злегка їх розгромили. Ми відчували, що вони хиткі, і нам слід було це використовувати», — цитує Клоппа ВВС.

Кращий коментар

Nellius
Vi Valdi - Опытный писатель
24.12.2023 17:08
А теперь подумайте, какие будут последствия и, соответственно, скандалы после матчей, когда уберут ВАР. Сколько голов, нарушений будут не засчитан?!