Валенсія — Вільярреал — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-03 00:26 2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Вільярреал — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Валенсия - Вильярреал - 3:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Вильярреал - 3:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Валенсія (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 3:1 (2:0)
Голи: R. Яремчук (4), Pepelu (27), Pepelu (57) — Джерард Морено (73)

Попередження: Байї (37), Парехо (49), Етьєн Капуе (56), Гайя (63), D. Лопес (74)

Огляд матчу Валенсія — Вільярреал:

Валенсія розгромила Вільярреал у захопливому матчі Ла Ліги на «Естадіо де Месталья» Валенсія і Вільярреал билися в напруженому поєдинку Ла Ліги на легендарному «Естадіо де Месталья». Гра продемонструвала високу енергію та майстерність обох команд, але саме «Валенсія» здобула переконливу перемогу з рахунком 3:1. Перший тайм розпочався з того, що «Валенсія» одразу ж взяла гру під свій контроль. Уже на 4-й хвилині нападник Роман Яремчук забив приголомшливий гол і вивів свою команду вперед. Український нападник продемонстрував свої клінічні здібності, завдавши точного удару, який не залишив воротареві «Вільярреала» жодного шансу. «Вільярреал» спробував відігратися і зробив ранню заміну на 17-й хвилині. Рауль Альбіоль був замінений на Еріка Бейлі в спробі зміцнити оборонну лінію. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, коли на 27-й хвилині у ворота «Валенсії» було призначено пенальті.

Півзахисник Пепелу спокійно реалізував пенальті і довів перевагу «Валенсії» до 2:0. Розчарування почало проникати в гру «Вільярреала», коли Ерік Бейлі отримав жовту картку на 37-й хвилині. На 49-й хвилині захисник за постійні фоли отримав ще одну жовту картку, внаслідок чого його команда залишилася вдесятьох. Валенсія скористалася чисельною перевагою «Вільярреала» і на 57-й хвилині отримала ще один пенальті. Пепелу знову вийшов уперед і класно реалізував пенальті, оформивши дубль і забезпечивши своїй команді неприступну перевагу 3:0. По ходу гри спалахували конфлікти, і кілька гравців отримали жовті картки. Хосе Гайя був вилучений на 63-й хвилині, а Дані Парехо та Етьєн Капуе з «Вільярреала» також потрапили до суддівського блокнота. На 65-й хвилині «Вільярреал» зробив дві швидкі заміни, випустивши Бруно Бреретона Діаса і Франсіса Коклена, щоб вдихнути нову енергію в атакувальну лінію. Валенсія відповіла своїми замінами: Санті Канос і Даніель Лопес замінили Джаспера Герру і Річарда Яремчука. На 73-й хвилині Херард Морено подарував Вільярреалу проблиск надії, забивши гол із вигідної позиції. Гол надав грі «Вільярреала» нового імпульсу, але захист «Валенсії» стійко тримався, зберігаючи перевагу у два м’ячі. Наприкінці гри обидві команди зробили шквал замін, щоб надати своїм складам свіжості. Валенсія випустила Антоніо Марі та Яго Гасіоровскі, а Вільярреал — Мой Гомеса, Мануеля Трігуероса та Кіко Альтіміру. В останні хвилини гри обидві команди отримали по кілька жовтих карток. Марселіно і Хоель Куенка були вилучені за «Вільярреал», а Даніель Лопес і Рікард Терратс отримали попередження за «Валенсію». Після фінального свистка «Валенсія» святкувала заслужену перемогу 3:1 над суперниками з «Вільярреала». Цей матч продемонстрував талант та інтенсивність Ла Ліги, і вболівальники з нетерпінням чекають майбутніх зустрічей між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Валенсія, Лас-Пальмас — Вільярреал.