Лас-Пальмас — Вільярреал — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 17:00 13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Вільярреал — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Лас-Пальмас - Вильярреал - 3:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Вильярреал - 3:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 3:0 (1:0)
Голи: Кир’ян (8), Дж. Херцог (51), Кир’ян (63)

Попередження: A. Altimira (1), Алекс Суарес (16), Хав’єр Муньос (16), Баена (19), Дж. Герцог (34), Байї (39), S. Cardona (43)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Вільярреал:

«Лас-Пальмас» здобув переконливу перемогу над «Вільярреалом» із рахунком 3:0 у нещодавньому матчі Ла Ліги на «Естадіо де Гран-Канарія». Від самого початку обидві команди продемонстрували своє прагнення домінувати в матчі. Уже на 1-й хвилині гравець «Вільярреала» А. Альтіміра отримав жовту картку, задавши тон конкурентній боротьбі. Лас-Пальмас скористався цим, і на 8-й хвилині К. Родрігес фантастичним голом вивів команду з глухого кута, розлютивши вболівальників господарів. Лас-Пальмас продовжував чинити тиск і контролювати гру, в той час як Вільярреал намагався знайти свою точку опори. Матч ставав дедалі більш фізичним, оскільки кілька гравців отримали жовті картки. Алекс Суарес і Хав’єр Муньос із «Лас-Пальмаса», а також А. Баена з «Вільярреала» були змушені бути обережними через попередження за фоли. По ходу першого тайму напруга зростала, і гравці постійно вступали в запеклу боротьбу на полі. На 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лас-Пальмаса» Х. Херцог, поповнивши список вилучень, а на 39-й хвилині попередження отримав гравець «Вільярреала» Е. Бейлі. На початку другого тайму «Лас-Пальмас» продовжив демонструвати атакувальну майстерність. На 51-й хвилині Х. Херцог завдав чергового удару, подвоївши перевагу своєї команди. Цей гол ще більше підстьобнув «Лас-Пальмас», і вони продовжили чинити тиск на оборону «Вільярреала».

Менеджер «Вільярреала» зробив вирішальні заміни, намагаючись переломити хід гри. На 56-й хвилині Х. Л. Моралес і А. Сорлот вийшли на поле, замінивши А. Альтіміру і Кіко. Однак «Лас-Пальмас» відповів свіжими силами: на 61-й хвилині замість Марвіна вийшов А. Молейро. «Лас-Пальмас» продовжував домінувати, і їхні зусилля були винагороджені на 63-й хвилині, коли К. Родрігес вдруге вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед із рахунком 3:0. Надія «Вільярреала» на повернення до перемоги згасла, і на 68-й хвилині вони провели подвійну заміну, замінивши А. Педрасу та С. Комесана на А. Морено і Ф. Коклена. Коли матч наближався до завершення, «Лас-Пальмас» зробив стратегічні заміни, щоб зміцнити свою перевагу. На 74-й хвилині С. Рамірес і Хав’єр Муньос були замінені на Б. Раміреса та Е. Лойодіса. Вільярреал також ввів у гру свіжі сили: на 75-й хвилині А. Баена був замінений на М. Трігуероса. На останніх хвилинах «Лас-Пальмас» зробив дві останні заміни: на 86-й хвилині К. Родрігеса замінив М. Кардона, а на тій самій хвилині Мунір Ель-Хаддаді вийшов замість І. Гонсалеса. Ці зміни дозволили «Лас-Пальмасу» зберегти впевнену гру до фінального свистка. Матч між «Лас-Пальмасом» і «Вільярреалом» продемонстрував вражаючий футбол, і «Лас-Пальмас» став заслуженим переможцем з рахунком 3:0. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості гравцям «Лас-Пальмаса», в той час як «Вільярреалу» доведеться перебудуватися і усунути свої недоліки, щоб продовжити свій шлях у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Лас-Пальмас, Вільярреал — Мальорка.