Емполі — Монца — 3:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 17:53 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Монца — 3:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Монца (Італія).

Эмполи - Монца - 3:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Монца - 3:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Емполі (Італія) — Монца (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: Шимон Журковскі (13), Шимон Журковскі (38), Шимон Журковскі (73)

Предупредження: Бартош Берешинський (49), Кальдірола (70), Да Мота (72)

Огляд матчу Емполі — Монца:

«Емполі» здобув комфортну перемогу над «Монцою» в нещодавньому поєдинку Серії А на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена». Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь «Емполі», який до кінця матчу був збільшений до 3:0. Півзахисник «Емполі» С. Цурковскі прикрасив гру вражаючим дублем. Перший гол прийшов на 13-й хвилині, забезпечивши «Емполі» ранню перевагу. Цурковскі швидко скористався цією можливістю та вивів свою команду в лідери. На 38-й хвилині Цурковскі завдав ще одного удару, збільшивши перевагу «Емполі» над «Монцою». У перерві «Монца» відреагувала на своє відставання і зробила потрійну заміну. На 46-й хвилині Л. Коломбо замінив М. Марича, а потім Р. Гальярдіні помінявся місцями з В. Бондо. Потім на полі з’явився А. Іццо, який замінив Д. Д’Амброзіо. Монца сподівалася, що ці зміни змінять їхню долю, але захист «Емполі» вистояв. На 49-й хвилині гравець «Емполі» Б. Берешинські отримав жовту картку, яка послужила попередженням для команди.

По ходу гри обидві команди продовжували робити заміни, щоб освіжити свої склади. На 61-й хвилині «Емполі» здійснив подвійну заміну: Б. Берешиньскі вийшов замість Л. Какаче, а Р. Марін був замінений на Ю. Малеха. На 67-й і 75-й хвилинах «Монца» також зробила зміни. П. Перейра вийшов замість В. Карбоні, а А. Колпані замінив Д. Мальдіні. Однак ці заміни не мали істотного впливу на рахунок. У міру того як час минав, розчарування «Монци» зростало, що призвело до жовтих карток Л. Кальдіроли на 70-й хвилині та Дані Моти на 72-й хвилині. На 73-й хвилині С. Цурковскі оформив хет-трик, залишивши «Монці» жодного шансу на повернення. Навіть в останні хвилини гри тривали заміни: на 86-й хвилині Н. Камб’ягі замінив Дж. Камб’ягі замінив Дж. Фацціні у складі «Емполі». На 90-й хвилині до списку порушників приєднався П. Марі, який отримав жовту картку. Загалом «Емполі» домінував, а героїзм С. Цурковскі став вирішальним. Цурковскі став вирішальним фактором. «Монца» ледве пробила оборону «Емполі» і не змогла повернутися в гру. Перемога «Емполі», безсумнівно, додасть їм впевненості в собі в міру просування в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Емполі, Монца — Сассуоло.